Przegrana KSSPR Końskie w Przemyślu

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych Czuwaj Przemyśl wygrał z KSSPR Końskie.

Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie 35:31 (17:14)

KSSPR: Wnuk, Szot - Jakubowski, Sękowski, Słonicki 1, Walewski 2, Pilarski, Jamioł 5, Kupis, Matyjasik, Napierała 9 (8), Mastalerz 3, Gasin 3, Rutkowski 7, Smołuch 1.

Po serii ośmiu spotkań bez przegranej, konecczanie przegrali drugie spotkanie z rzędu. W dodatku stracili Sebastiana Smołucha, który w 5 minucie spotkania zderzył się z rywalem i upadł na boisko tak nieszczęśliwie, że nabawił się urazu kręgosłupa. Konieczna była wizyta w szpitalu.

W tym momencie goście przegrywali 1:3, ale zmobilizowali się na tyle, że w 12 minucie objęli prowadzenie 7:6. Na moment, bo Czuwaj natychmiast wyrównał, a a druga faza pierwszej połowy należała do przemyślan.

Po przerwie gospodarze długo kontrolowali sytuację, prowadząc różnicą kilku bramek. Konecczanie w końcówce rzucili się w pogoń ni w 50 minucie było tylko 28:26, a w 58 - 33:31. Jednak dwa gole Macieja Kubisztala zdecydowały o zwycięstwie miejscowych.