Szczypiorniści KSZO przegrali z Olimpią

mir
Szczypiorniści KSZO przegrali z Olimpią w meczu I ligi piłkarzy ręcznych.

Olimpia Medex Piekary Śląskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec 31:22 (14:9)

Nie było niespodzianki w meczu w Piekarach Śląskich, gdzie lider, podejmował KSZO Odlewnię. Tylko w pierwszych minutach ostrowiecki zespół prowadził równorzędną walkę , a potem lider systematycznie powiększał przewagę. Mecz zaczął się pomyślnie dla ostrowieckiego zespołu, bo po dwóch bramkach Macieja Jeżyny i jednej Kacpra Króla, KSZO prowadził 3:0. Potem jeszcze dwukrotnie był remis (4:4, 5:5), ale od 11 minuty prowadzili już gospodarze i powiększali przewagę. W 23 minucie urosła ona do siedmiu bramek (13:6).

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Mimo ambitnej postawy goście nie byli w stanie odrobić, ani nawet zmniejszyć straty. Gospodarze prowadzili już różnicą dziesięciu bramek.