Wygrana piłkarzy ręcznych AZS UJK Kielce

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Kielce wygrał z Gloria Katowice.

AZS UJK Kielce – Gloria Katowice 32:24 (14:10)

AZS UJK: Jastrząb, Czerwiński, Kiczka – Dobrowolski 2, Grzesik 9, Papaj 3, Curyło 4 (1), Boszczyk 1, Szafarczyk 8 (5), Czechowski, Sornat 3, Hady, Głowacki 1, Wojda 1.

Dobry mecz kielczan i pewne zwycięstwo. Początek spotkania był wyrównany, a po 20 minutach gospodarze zaczęli budować przewagę. W 24 minucie drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza wygrywała 12:8.

Po przerwie akademicy powoli, ale systematycznie powiększali prowadzenie. W 40 minucie wygrywali 19:11, w 46 – 25:15, w 50 – 28:17, a w 53 – 30:18. Dopiero mała dekoncentracja i kilka błędów naszego zespołu w końcówce spotkania pozwoliło katowiczanom nieco odrobić straty.