Wysoka przegrana piłkarzy ręcznych AZS UJK Kielce

PK
Anna Benicewicz-Miazga
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Padwa Zamość wysoko pokonała AZS UJK Kielce.

Padwa Zamość – AZS UJK Kielce 37:25 (19:9)
AZS UJK: Jastrząb, Kiczka, Czerwiński – Dobrowolski 2, Grzesik 2, Papaj, Dziedzic, Curyło 4, Szafarczyk 3, Czechowski 6, B. Kutwin 2, Bysiak, Sornat 2, Kumański 3, Hady 1.

Gospodarze wyszli na boisko mocno zmotywowani, a kielczanie w pierwszej połowie nie byli im się w stanie przeciwstawić. W 11 minucie Padwa wygrywała 7:2. Zespół z Zamościa kontrował po każdym błędzie akademików, którzy nie radzili sobie ani w obronie, ani w ataku, poza tym mieli fatalną skuteczność.

W drugiej połowie gra gości wyglądała już lepiej, w 41 minucie było tylko 22:16. W tym momencie AZS UJK zmarnował jednak trzy czyste pozycje, znów został skontrowany i z kielczan zeszło powietrze.