Ogromny pech Jureckiego. Kolejna kontuzja i przerwa w grze

PK
We wtorek w hitowym meczu ekstraklasy piłkarzy ręcznych Vive Tauron Kielce pokonał Wisłę Płock 26:23. Niestety wygrana została okupiona kontuzją Michała Jureckiego, który złamał rękę.

W 15 minucie meczu Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Michał Jurecki.

Rozgrywający kieleckiego zespołu miał jednak ogromnego pecha, bo przy rzucie uderzył się o rywala i musiał zejść z boiska.

Niestety złamał kość śródręcza. Został zabrany do szpitala na badania, ale już teraz wiadomo, że czeka go dłuższa, nawet dwumiesięczna przerwa.

Mecz z Orlenem Wisłą był dopiero drugim, w którym Jurecki zagrał po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją stopy.