Zawodnicy KSZO Odlewnia Ostrowiec pokonali MTS Chrzanów

(SOBI)
W środę w ostrowieckiej hali w I ligowym pojedynku miejscowy KSZO Odlewnia Ostrowiec podejmował MTS Chrzanów. Mecz rozpoczął się z ponad półgodzinnym opóźnieniem, gdyż rywale mieli problemy w trasie.

Bardzo szybko, bo już w 18 minucie, przy stanie 11:6 boisko z czerwoną kartką opuścił Kamil Kirsz. Ostrowczanie mimo wykluczenia czołowego gracza gości nie byli w stanie przekroczyć granicy czterech bramek przewagi, zaś po słabej końcówce na przerwę schodzili przy stanie 14:12.

W drugiej połowie do 50 minuty trwała wymiana ciosów. W końcówce gospodarze podkręcili tempo i wygrali ostatecznie różnicą 9 trafień.

KSZO Odlewnia Ostrowiec - MTSChrzanów 31:22 (14:12)
KSZO: Szewczyk, Piątkowski - Kożeniewski 4, Jeżyna 7, Cukierski, Piwnik, Król 3, Czuwara 4, Goliszewski, Afanasjew 2, Karol Kieloch, Kwiatkowski 5, Antolak 4, Rutkowski 2.