Siatkówka. Konecka „dwójka” była najlepsza

(KAR)
Uczestniczki powiatowych zawodów siatkarskich, które rozegrane zostały w Radoszycach. archiwum organizatora
W Radoszycach rozegrane zostały powiatowe zawody siatkarskie gimnazjalistek. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum w Radoszycach. Patronat nad rozgrywkami objął wójt gminy Radoszyce Michał Pękala.

W zawodach zwyciężyła reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum numer 2 z Końskich, która wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.

Wyniki: grupa A: 1 Końskie - Fałków 2:1, 1 Końskie - Niekłań 2:0, Fałków - Niekłań 2:0. Grupa B: 2 Końskie - Gowarczów 2:0, 2 Końskie - Radoszyce 2:0, Radoszyce - Gowarczów 2:0, Półfinały: 2 Końskie - Fałków 2:0, Radoszyce - 1 Końskie 2:0. Mecz o trzecie miejsce: 1 Końskie - Fałków 2:1. Finał: 2 Końskie - Radoszyce 2:0.

Klasyfikacja końcowa: 1. 2 Końskie, 2. Radoszyce, 3. 1 Końskie, 4. Fałków, 5-6. Niekłań, Gowarczów.