Victoria Włoszczowa trzecia w turnieju noworocznym

(KAR)
Victoria Włoszczowa zajęła trzecie miejsce w turnieju noworocznym
Victoria Włoszczowa zajęła trzecie miejsce w turnieju noworocznym archiwum klubu
We Włoszczowie rozegrany został noworoczny turniej, w którym zagrały cztery zespoły z województw świętokrzyskiego i śląskiego. Victoria Włoszczowa, która była organizatorem turnieju zajęła w rozgrywkach trzecie miejsce. Współorganizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.

Włoszczowska drużyna uległa Politechnice Częstochowskiej 0:3, przegrała z Dwójką Zawiercie 1:2 oraz pokonała z Salos Cortile Kielce 3:0.

- Nasza drużyna z meczu na mecz prezentowała się coraz lepiej - mówił Wojciech Guździoł, trener Victorii.
Zespoły zostały oraz najlepsze zawodniczki zostały uhonorowane pucharami, które wręczył dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie Andrzej Kiedrzynek.

Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta Włoszczowa.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. MKS Dwójka Zawiercie - 6 punktów, 2. AZS Politechnika Częstochowska - 5, 3. UKS Victoria Włoszczowa - 4, 4. Salos Cortile Kielce - 3.