Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały ŁKS Commercecon Łódź

mir
Niewiele brakowało by siatkarki KSZO Ostrowiec sprawiły dużą niespodziankę i przywiozły z Łodzi jeden punkt. Wicelider okazał się jednak mocniejszy i, choć nie bez problemów, wygrał spotkanie 3:1. Podopieczne trenera Adama Grabowskiego pokazały się jednak z dobrej strony i poza trzecim setem, który zdecydowanie przegrały, toczyły z gospodyniami wyrównana walkę i zasłużyły na przynajmniej jeden punkt.

ŁKS Commercecon Łódź KSZO Ostrowiec 3:1
25:22. 25:27, 25:14, 27:25

KSZO: Miros,Skrzypkowska,Soter, Rabka, Stroiwąs, Markiewicz, Łyszkiewicz, Biedziak,Wójtowicz, Ciesielczyk, Pauliukowska (L).
Sędziowali: Bogumił Sikora i Marek Budzik.

W pierwszym secie od początku dominowały gospodynie , ale ich przewaga nie była większa niż dwa, trzy punkty. W końcówce seta zespól z Łodzi jeszcze powiększył przewagę iż decydowane wygrał pierwsza odsłonę.

Drugi set był wyrównany, kilka razy prowadził KSZO, ale w końcówce znowu przewagę uzyskały gospodynie. Miał dwa setbole, ale na szczęście ostrowiecki zespół zdołał je obronić i ostatecznie wygrał drugą partie. Trzeci set był właściwie bez historii, bo od stanu 9:7, zrobiło się 16:10 i ŁKS gładko wygrał. Natomiast duże brawa należą się ostrowieckim siatkarkom za piękną walkę w czwartym secie. Ostrowiecki zespół znowu obronił dwa setbole, ale tym razem góra były jednak gospodynie.

QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa?