Siatkarki KSZO przegrały z ŁKS Szkoła Gortata Łódź

sobi
Młoda Liga Siatkarek. W meczu 5. kolejki KSZO Ostrowiec przegrał 1:3 na własnym parkiecie z ŁKS Szkoła Gortata Łódź.

KSZO Ostrowiec - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 12:25)

KSZO:Nowak, Turek, Urbańska, Pietruszka, Piotrowska, Dobrasiewicz, Kowalska (libero) oraz Spychaj, Poziomek, Ciesielczyk, Wasik.

W pierwszym secie, długo toczyła się wyrównana gra. Gdy ostrowczanki uzyskały dwupunktową przewagę (15:13), o czas poprosił trener gości, a po powrocie na parkiet, rywalki odrobiły straty (17:17), po czym dwa asy z rzędu zaserwowała Rafałko, co okazało się kluczowym momentem tej partii, którą ŁKS wygrał do 22.

W drugiej odsłonie to gospodyniom pomógł czas (11:12), po którym podopieczne Iwony Kosiorowskiej zbudowały czteropunktową przewagę i doprowadziły do remisu w setach 1:1.

Niestety, w dwóch pozostałych nie poszło już tak dobrze. Trzeci set zakończył się przy 20 punktach po stronie gospodyń, zaś czwarty był już tylko formalnością.