Dobry występ karateków z Morawicy i Piekoszowa (ZDJĘCIA)

red
Zawodnicy Klubu Karate Morawica i Piekoszów wzięli udział w turnieju "Biały Lew Cup 2017" rozegranym w Szklarskiej Porębie . Z naszego klubu wystartowało 10 zawodników, w sumie zawodach wystartowało 180.

x-news)

W konkurencji kata pierwsze miejsce w swojej kategorii zdobyła Oliwia Sidło (Piekoszów). Drugie miejsca wywalczyły Kinga Rabiej (Morawica) i Sylwia Kazimierska (Piekoszów)

W kumite (walka) zwoje kategorie wygrali Oliwia Skiba (Morawica), Patrycja Gałecka (Piekoszów), Ewa Jarząb (Piekoszów) i Piotr Węgliński (Piekoszów)
Drugie miejsca Oliwia Sidło (Piekoszów) i Zuzanna Trepka (Morawica)
Trzecie Sylwia Kazimierska (Piekoszów)

Ponadto tytuł najlepszego zawodnika turnieju przyznano Piotrowi Węglińskiemu (Piekoszów). Piotr swoje pojedynki zakończył przed wymaganym czasem prezentując bardzo dobrą dyspozycję oraz technikę.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również Oliwia Skiba (Morawica) nie dając szans rywalką zajmując pierwsze miejsce, jak i najmłodsza nasza zawodniczka Patrycja Gałecka z Piekoszowa.

Oliwia Sidło (Piekoszów) stoczyła bardzo ciężką walkę w finale z doświadczoną zawodniczką ostatecznie zajmując drugie miejsce.

Na pierwszym miejscu stanęła Ewa Jarząb (Piekoszów) zwyciężając w finale z klubową koleżanką Zuzanną Trepką z Morawicy.