Patryk Głuch z buskiego Ringu pierwszy w Zamościu

(ALI)
Patryk Głuch z buskiego klubu Ring wygrał turniej bokserski w Zamościu.
Patryk Głuch z buskiego klubu Ring wygrał turniej bokserski w Zamościu. Adam Ligiecki
Duży sukces odniósł Patryk Głuch, pięściarz klubu Ring Busko-Zdrój, zajmując pierwsze miejsce w XVIII Memoriale Bokserskim imienia Jerzego Suchodoła w Zamościu.

Turniej rozgrywany był w sobotę i niedzielę w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Patryk Głuch pokonał w półfinale Szymona Cioska (Boks Lublin) 3:0, zaś w walce finałowej wygrał z Marcinem Chołubem (Gwarek Łęczna) także jednogłośnie 3:0.
Yo kolejny sukces utalentowanego buskiego pięściarza. W 2015 roku Patryk Głuch zdobył brązowy medal mistrzostw Polski seniorów, w wadze 64 kilogramy. Obecnie boksuje w kategorii 75 kilogramów, a jego trenerem jest Zdzisław Patalita.