Sandra Drabik mistrzynią świata!

Redakcja
archiwum
Kolejny sukces odniosła Sandra Drabik z Sportowego Klubu Kick Boxing Kielce. Na dobywających się w Sao Paulo w Brazylii mistrzostwach świata w Kickboxingu, Sandra zdobyła złoty medal w kategorii wagowej 52 kg w wersji low-kick.

Sandra zdobyła złoty medal w największej amatorskiej federacji kickboxingu na Świecie (WAKO). W drodze po złoto pokonała Brazylijkę Barbare da Costa Nugejra przed czasem (poddanie przez sekundantów) w półfinale Valentine Murgie (Włochy) 3:0 a w finale reprezentantkę Turcji Sede Eroglu (jednogłośnie na punkty 3:0).

Sandra jest jedną z niewielu Polek, która zdobyła dwa tytuły mistrzyni świata i trzy razy sięgnęła po tytuł Mistrzyni Europy w Kickboxingu oraz trzy razy wygrywała Puchar Świata K-1, Low-Kick, Full Contact.

Sandra z powodzeniem startuje rywalizuje także w boksie jest reprezentantką Polski i mistrzynią Polski i wicemistrzynią Europy oraz medalistką wielu turniejów międzynarodowych.