Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych. Korona niepokonana

/mir/
W przedostatniej kolejce rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych doszło do meczu "na szczycie", w którym Korona S.A. Kielce gładko ograła KSZO Junior Ostrowiec. Korona S.A. jest jedynym niepokonanym zespołem.

Korona SA Kielce - KSZO Junior Ostrowiec 4:0 (1:0), Gębalski 2, Wrona, Mazur.

Korona SA: Majcherczyk - Korcz, Zapała Kwiatek, Tasarz, Krzymieński, Mokrzycki, Smoleń, Uniat, Gębalski, Wrona oraz Głuch, Cheda, Mazur, Kuchciński, Śmieciński, Skrzyniarz, Kolasa.

KSZO Junior: Majecki - Piątkowski, Tłuczkiewicz, Heba, Rożniata, Mikosa, Rola, Madej, Targowski, Satława, Wiktor Mazur oraz Lipka, Piętka, Boroń, Opałka, Nowak, Wójcik.

-Rozegraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz - powiedział trener Korony SA, Cezary Ruszkowski. - Od początku narzuciliśmy swój styl gry, staraliśmy się zagrać wysoko i odbierać piłkę już na połowie przeciwnika. Początek należał zdecydowanie do nas, strzeliliśmy szybko bramkę i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Druga połowa to popis gry naszej drużyny, co udowodniliśmy, strzelając kolejne gole. Niestety, pechowo zakończył się mecz dla Michała Mokrzyckiego, który po starciu z bramkarzem skręcił staw skokowy i czeka go kilkutygodniowa przerwa w treningach.
Granat Skarżysko - Orlęta Kielce 4:1, Juventa Starachowice - Neptun Końskie 1:0, Zdrój Busko - KKP Korona Kielce 1:5.

W następnej kolejce, 9 listopada: KSZO Junior - Zdrój, KKP Korona - Juventa, Neptun - Granat, Orlęta - Korona SA