Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych. Przerwany pojedynek w Skarżysku-Kamiennej

Kamil Markiewicz
Spotkanie Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych w Skarżysku-Kamiennej, pomiędzy Granatem, a KKP Korona Kielce został przerwany. Powodem było zdekompletowanie drużyny gospodarzy.

Orlęta Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (1:1)

Bramki: Aleksander Nowak 10 - Piotr Mikos 20, Adrian Materek 45, Mateusz Monte 80.

KSZO 1929: Wielguszewski - Dziedzic (50. Biesiada), Sitarz, Dereń, Wasielewski - Śmiech, Adamczyk (65. Wróbel), Szymański, Swat (41. Niedbała) - Mikos (75. Monte), Materek (60. Gadowski).

Wisła Junior Sandomierz - GKS Nowiny 0:1 (0:0)

Bramka: Paweł Niebudek 69.

GKS: Markowicz - Sołtysik, Olszewski (51. Kosiński), Jas. Galera (70. Wilczyński) - Gembarzewski, Kwiecień (35. Kaczmarek), Wsułek (74. Malarczyk), Kaczora, Górzyński (60. Niebudek) - Glibowski (73. Balewicz).

Granat Skarżysko-Kamienna - KKP Korona Kielce 0:10 - przerwany

Bramki: Beniamin Ganczarski 1, 14, Jakub Rybus 2, 4, Marcin Dziubek 19, 22, Daniel Szelągowski 5, Jakub Cukrowski 9, Karol Turek 13, Oskar Bartosik 24.

KKP Korona: Drej - Górski, Klapa, Dziedzic, Cukrowski - Szelągowski Turek Karol, Bartosik, Rybus - Dziubek, Ganczarski.

Mecz został przerwany w 25 minucie przy wyniku 10:0 dla gości, z powodu zdekompletowania składu gospodarzy.

7. Granat Skarżysko 11 0      10-69

1. miejsce - po pierwszej rundzie baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych