Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych - wyniki

/mir/

Granat Skarżysko - Korona SA Kielce 0:7 (0:2), Gębalski, Smoleń, Wrona 4, Mazur.

Skład: Marzec - Cheda, Zapała, Kwiatek, Masarz - Kuchciński, Smoleń, Mokrzycki, Krzymieński - Mazur, Gębalski oraz Głuch, Niestój, Osuch, Kolasa, Wrona, Gola, Wójciak.

-Mieliśmy bardzo dobre momenty gry w tym meczu, przez całe spotkanie mieliśmy dużą przewagę i mnóstwo sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy tylko siedem. Już w pierwszych sześciu minutach stworzyliśmy sobie cztery stuprocentowe sytuacje. Najlepszy fragment meczu to początek drugiej połowy, gdzie w pięć minut zdobyliśmy cztery gole - powiedział trener młodych piłkarzy Korony, Cezary Ruszkowski.

KKP Korona Kielce - KSZO Junior Ostrowiec 3:1 (1:1), Wychowaniec, Poński, Wołczyk - Mateusz Satława.

KKP Korona: Łodej - Wojtal, Zawierucha, Olekszyk, Koszela - Wołczyk, Maik, Sinkiewicz, Wychowaniec - Poński, Sornat oraz Krążek, Cedro, Kowalik, Chudecki, Rogala,Ryński

KSZO Junior: Majecki - Piątkowski, Tłuczkiewicz, Niziołek, Rożniata, Mikosa, Stefański, Madej, Satława, Opałka, Wiktor Mazur oraz Rola, Targowski, Lipka, Heba.

Zdrój Busko - Neptun Końskie 1:3, Juventa Starachowice - Orlęta Kielce 2:0.

W następnej kolejce, 21 września: KSZO Junior - Korona, Orlęta - Granat, KKP Korona - Zdrój, Neptun - Juventa.