Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych - wyniki

Redakcja

KSZO Junior Ostrowiec - Neptun Końskie 1:0 (1:0), Hubert Heba.

KSZO Junior: Piętka - Tłuczkiewicz, Niziołek, Heba, Stefański, Rożniata, Rola, Mikosa, Lipka, Targowski, Wiktor Mazur oraz Majecki, Wójcik, Piątkowski, Wojciech Mazur, Domagała.

Korona SA Kielce - Zdrój Busko 8:0 (4:0), Gębalski 2, Cheda, Tasarz, Krzymieński, Wrona, Osuch, Mazur.

Korona: Majcherczyk - Cheda, Zapała, Korcz, Tasarz, Krzymieński, Mokrzycki, Smoleń, Skrzyniarz, Gębalski, Wrona oraz Marzec Mazur, Kolasa, Kwiatek, Kuchciński, Śmieciński, Osuch.

-Mimo wiejącego mocnego wiatru był to niezły mecz w naszym wykonaniu, było wiele sytuacji podbramkowych i ciekawych akcji. Nasza drużyna od początku ruszyła do ataków, co przyniosło rezultat w postaci czterech bramek do przerwy. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji podbramkowych, z których wykorzystaliśmy kolejne cztery - powiedział trener juniorów Korony, Cezary Ruszkowski.

Orlęta Kielce - KKP Korona Kielce 1:3; Granat Skarżysko - Juventa Starachowice 2:1. W meczu zaległym. Orlęta Kielce - KSZO Junior Ostrowiec 2:4.

W następnej kolejce, 19 października: Granat - KSZO Junior, MKS Zdrój - Orlęta, KKP Korona - Neptun, Juventa - Korona SA