Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych. Przerwany mecz w Starachowicach

Kamil Markiewicz
W weekend rozegrane zostały zaległe mecze. W Starachowicach spotkanie, w którym Juventa podejmowała Klimontowiankę Klimontów został przerwane w 20 minucie. Goście zeszli z boiska.

Orlicz Suchedniów - TS 1946 Nida Pińczów 4:7 (1:3)

Bramki: Maksymilian Frątczak 44, Mateusz Tumulec 75, Patryk Ślusarczyk 68, Maciej Sroczyński 62 - Adrian Rak 20, Karol Parlicki 32, Bartłomiej Fitowski 43, 60, Dariusz Gałęziowski 78, Wiktor Tutaj 55, 64.

Orlicz: Tabiszewski - Frątczak, Pająk, Matla, Pietrasiewicz (79. Szpankowski) - Kowalik, Zbroja, Graba, Tumulec - Sroczyński (68. Żak), Ślusarczyk.

TS 1946 Nida: Duda - Rak, Zygan, Grudzień (46. Przybysławski), Bracisiewicz - Parlicki, Skowera (46. Brzezoń), Fitowski, Gałęziowski - Wieczorek, Tutaj.

Juventa Starachowice - Klimontowianka Klimontów - mecz przerwany

Zespół z Klimontowa przyjechał do Starachowic w zaledwie siedmioosobowym składzie. W 20 minucie przy wyniku 2:0 dla gospodarzy Klimontowianka zeszła z boiska. Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Prawdopodobnie Juventa otrzyma za ten pojedynek walkowera.

1. Neptun Końskie 9 24    21-4
  2. KSZO 1929 Ostrowiec 9 22    25-6
  3. Juventa Starachowice 8 21    24-6
  4. Klimontowianka Klimontów 8 16 21-15
  5. Orlęta Kielce 8 9      16-22
  6. Rodzina Kielce 9 9      16-25
  7. GKS Nowiny 9 8      18-20
  8. TS 1946 Nida Pińczów 9 7      20-24