Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych. Piłkarze Czarnych Połaniec pokonali DAP Kielce 2:0. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Dorota Kułaga
Drużyna Czarnych Połaniec wygrała na swoim stadionie z zespołem DAP Kielce 2:0.
Drużyna Czarnych Połaniec wygrała na swoim stadionie z zespołem DAP Kielce 2:0. Dorota Prokop
W meczu Świętokrzyskiej Ligi Młodzików Młodszych - rocznik 2012 drużyna Czarnych Połaniec wygrała na swoim stadionie z zespołem DAP Kielce 2:0.

Czarni Połaniec pokonali DAP Kielce 2:0

Czarni Połaniec wygrali w Świętokrzyskiej Lidze Młodzików Młodszych z zespołem DAP Kielce 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Antoni Ryński w 25 minucie z rzutu karnego. Wynik spotkania w 79 minucie ustalił Dawid Żak.

Zobacz zdjęcia z meczu

Zespół Czarnych prowadzony przez trenera Macieja Witka plasuje się na czwartej pozycji w tabeli - w trzynastu meczach zgromadził 25 punktów. DAP Kielce jest piąty - w dwunastu pojedynkach wywalczył 19 punktów.