Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS...

  Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS TRANSMISJI]

  Anna Bilska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kto w tym roku zostanie Talentem Świętokrzyskim i zdobędzie nagrody? Kandydatów do tego tytułu jest wielu. Do show zgłosiło się wielu zdolnych ludzi z całego regionu. W czwartek i piątek w Kieleckim Centrum Kultury artyści i młodzi wykonawcy walczyli o wejście do półfinału. Zobaczcie, jak wypadli w drugim ćwierćfinale.
  Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS TRANSMISJI]
  1/63
  przejdź do galerii

  ©Anna Bilska

  To jeden z dwóch ćwierćfinałów, jakie w czwartek odbył się na scenie Kieleckiego Centrum Kultury. W piątek kolejne występy i awanse do półfinału.

  W drugim ćwierćfinale prezentowali się laureaci drugich i trzecich miejsc z finałów w powiatach regionu oraz zdobywcy "dzikich kart" od jurorów: Oskar Juryś - dzika karta w Talencie Sandomierskim (wokal), Dominik Żak - dzika karta w Talencie Skarżyskim (akordeon), Time to Shine - drugie miejsce w Talencie Pińczowskim (taniec), Rafał Gębski - trzecie miejsce w Talencie Kielc (wokal lub gitara), Karolina Zaręba - trzecie miejsce w Talencie Pińczowskim (wokal), Digress I - trzecie miejsce w Talencie Staszowskim (zespół taneczny), Sylwia Ozga - drugie miejsce w Talencie Jędrzejowskim (wokal), Aleksandra Samsonowska - dzika karta w Talencie Starachowickim (wokal), White Shadows - trzecie miejsce w Talencie Sandomierskim (taniec). W ćwierćfinale nie mogła pojawić się Alicja Stando - dzika karta w Talencie Pińczowskim. Wokalistkę jurorzy ocenili na podstawie przysłanego filmiku.


  Wszystkim występom przyglądali się uważnie muzyk Łukasz Sobieraj, tancerka Kamila Drezno i Filip Rychcik, wokalista zespołu Mafia. Filip podobnie jak w pierwszym ćwierćfinale dał się namówić do spontanicznego, wokalnego popisu. Dziękujemy!

  Po podliczeniu głosów jurorów i publiczności (SMS, Facebook i klik na portalu echodnia.eu) poznaliśmy wykonawców, którzy zakwalifikowali się do półfinału Talentu Świętokrzyskiego. Dalej przeszli: zespół taneczny Time to Shine z Dzierążni w powiecie pińczowskim, akordeonista Dominik Żak ze Skarżyska i Oskar Juryś z Sandomierza. Dodatkowo, jurorzy przyznali aż trzy "dzikie karty". Awans do półfinału otrzymali także wokalistka Aleksandra Samsonowska ze Starachowic, wokalista i instrumentalista Rafał Gębski z Kielc i wokalistka Sylwia Ozga z Jędrzejowa.


  Przy tej okazji przypominamy o nagrodach w wielkim finale - a ten już niedługo!

  Uroczysty finał Talentu Świętokrzyskiego odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godzinie 16.30 w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
  Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych! Laureat drugiego miejsca 3 tysiące złotych, a trzeciego - 2 tysiące złotych. Będą także do zdobycia stypendia (Stypendium od Fundacji Fabryki Marzeń - 12 miesięcy po 500 złotych oraz stypendium od Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego - 3000 złotych) a także wycieczki do Brukseli ufundowane przez Beatę Gosiewską, poseł do Parlamentu Europejskiego.

  Wstęp na wydarzenia wolny. Zapraszamy! Transmisja na żywo z każdego widowiska na portalu www.echodnia.eu.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Przedszkole na medal! GŁOSOWANIE

  Przedszkole na medal! GŁOSOWANIE

  Konkurs plastyczny dla dzieci

  Konkurs plastyczny dla dzieci

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.

  Zamieniając kartę kredytową na kredyt odnawialny działasz na własną szkodę.