Trzecia porażka z rzędu Maxfarbexu Futsal Busko-Zdrój

Mateusz Dudek
W sobotę kolejną porażkę ponieśli futsaliści Maxfarbexu Futsal Busko-Zdrój, którzy we własnej hali ulegli 2:3 drużynie Berlandu OSiR Komprachcice. W tabeli pierwszej ligi futsalu Maxfarbex zajmuje obecnie ósme miejsce.

Wrócić na ścieżkę zwycięstw. Taki cel po dwóch porażkach z rzędu, w tym tej w derbach przyświecał zawodnikom Maxfarbexu. W sobotę do Buska przyjechała drużyna Berlandu OSiR Komprachcice.

Po raz kolejny jednak podopiecznym trenera Piotra Kapusty niemal od początku było pod górkę. Pierwszą bramkę goście zdobyli już w trzeciej minucie, zaś po kolejnych stu dwudziestu sekundach prowadzili już 0:2. Mimo, że gospodarze próbowali strzelić choćby kontaktowego gola to do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie Maxfarbex dopiął swego i najpierw po golu samobójczym rywali w 27 minucie, a następnie trafieniu Michała Gąsiora minutę później doprowadził do wyrównania. Niestety trzy minuty przed końcem spotkania goście strzelili bramkę, która dała im zwycięstwo w Busku.

Trzecia z rzędu porażka ekipy Maxfarbexu sprawiła, że po ośmiu kolejkach spadli oni na ósme miejsce w tabeli.

W następnej kolejce podopieczni trenera Piotra Kapusty zmierzą się na wyjeździe z drużyną lidera, Futsal Team Brzeg. Mecz odbędzie się w niedzielę, 24 listopada. Początek o godzinie 18.