Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego z udziałem KSZO Ostrowiec, Naprzodu Jędrzejów, Hetmanek Włoszczowa

Dorota Kułaga
W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Drugie miejsce zajęły futbolistki KSZO. Fot. Piotr Kowalski / Świętokrzyska Piłka Kobiet
W niedzielę, 29 stycznia w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego pod patronatem Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: gospodynie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Hetmanki Włoszczowa, Naprzód Jędrzejów i Zamłynie Radom. Zespół z Nowego Korczyna nie dotarł na turniej.

Zobacz zdjęcia z turnieju

W turnieju rozegrano łącznie 10 spotkań. Grano system "każdy z każdym" 2 x 10minut. Zwyciężył zespół Zamłynia Radom, który nie zaznał w tym turnieju żadnej porażki. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa KSZO I Ostrowiec Św., na podium znalazła się też druga drużyna gospodyń. Wszystkie drużyny otrzymały puchary za miejsca oraz puchary za udział w turnieju. W każdym zespole wyłoniono najlepszą zawodniczkę, która otrzymała statuetkę. Sponsorzy turnieju to: PAZURKANDIA, PIZZERIA DA GRASSO, AND-FRUITS Andrzej Żołnierzak, FITNESS SQUASH & SPA.

Wręczono także wyróżnienia indywidualne:
Najskuteczniejsza zawodniczka - Oliwia Kaszewska (Zamłynie Radom)
Najlepsza bramkarka - Maja Pietrzyk (KSZO II Ostrowiec Św.)
Najlepsza zawodniczka turnieju - Amelia Bień (KSZO I Ostrowiec Św.)

MVP poszczególnych drużyn:
Wiktoria Krawczyk (KSZO I Ostrowiec Św.)
Joanna Magierek (KSZO II Ostrowiec Św.)
Julia Kędzierska (Naprzód Jędrzejów)
Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki Włoszczowa)
Magdalena Lisowska (Zamłynie Radom).

Puchary i nagrody wręczyli: Artur Łakomiec - Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Magdalena Pawlik - Przewodnicząca Wydziału Piłkarstwa Kobiecego i Masowego ŚZPN oraz Andrzej Szymański - główny organizator oraz członek Wydziału PKiM ŚZPN.