UKS Baćkowice przegrał z Agricolą Łoniów w pierwszej rundzie Chemar Rurociągi Okręgowego Pucharu Polski. Zobacz galerię zdjęć z tego meczu

Bartosz Wartałowicz
UKS Baćkowice przegrał z Agricolą Łoniów 1:2 w pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Dorota Prokop
UKS Baćkowice przegrał 1:2 w pierwszej rundzie Chemar Rurociągi Okręgowego Pucharu Polski z Agricolą Łoniów. Zobaczcie ciekawą galerię zdjęć z tego spotkania.

UKS Baćkowice - Agricola Łoniów 1:2 (0:0)
Bramki: Marek Kamiński 81 - Piotr Dobrowolski 47, 76
Agricola: Kunys - Ostrowski, Dybus, Książka - Reczek, Garboś, Zaliński, Mirek, Dobrowolski - Mat. Bryła, Kaczmarczyk, oraz Machała, R. Giza, Winiarski, Berbeś.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego meczu

Kibice zgromadzeni na stadionie w Nieskurzowie na bramki musieli czekać aż do drugiej połowy spotkania. W 47 minucie do siatki UKS trafił Piotr Dobrowolski. Ten sam zawodnik pół godziny później podwyższył wynik spotkania. Nadzieję w serca piłkarzy z Baćkowic wlał Marek Kamiński, który zdobył gola kontaktowego na 10 minut przed końcem meczu, ale gospodarzy w tym meczu nie było stać na więcej i to Agricola zameldowała się w kolejnej rundzie Chemar Rurociągi Okręgowego Pucharu Polski.