Aktor Paweł Wawrzecki wziął ślub w sekrecie!

Aktor Paweł Wawrzecki wziął ślub w sekrecie!

Karol BOROWY

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktor Paweł Wawrzecki wziął ślub w sekrecie!
Aktor Paweł Wawrzecki wziął ślub w sekrecie!

Paweł Wawrzecki wziął ślub w sekrecie! Stało się to w ostatnie Walentynki !

Niewątpliwie 59 letni Paweł Wawrzecki jest jednym z najbardziej tajemniczych aktorów w Polsce. Długo udawało mu się ukrywać przed wścibskimi fakt, że zmienił stan cywilny.
W końcu jednak ta wiadomość musiała wyjść na światło dzienne i dziś na planach seriali "Synowie" i "Złotopolscy", gdzie gra pierwsze skrzypce, mówi się tylko o jednym: Paweł Wawrzecki wziął ślub w Walentynki!

Samotność

Od śmierci Barbary Winiarskiej, jego pierwszej i jedynej żony, minęło już siedem lat. Przez ten czas nie mógł lub nie umiał znaleźć szczęścia w miłości. Z nieznanych powodów zakończył wieloletni związek z aktorką Agnieszką Kotulanką, w całości poświęcając się swojej chorej na porażenie mózgowe córce Ani oraz pracy. Czuł się bardzo samotny. Gdy przestał już nawet wierzyć, że jest jeszcze w stanie się zakochać, los znów go zaskoczył.
Tym razem pozytywnie.

Amerykański sen

Wieść niesie, że strzała Amora dosięgła Pawła Wawrzeckiego w Chicago, gdzie występował dla Polonii ze swoim macierzystym Teatrem Kwadrat. Na widowni siedziała ona - elegancka, zadbana, z klasą. Po spektaklu zostali sobie przedstawieni. Już wtedy oboje doznali olśnienia, że to nie będzie przelotna znajomość, ale coś dużo, dużo więcej.

Popularny aktor jest tradycjonalistą i chyba nigdy dotąd nie obchodził Święta Zakochanych. Ale w tym roku zrobił wyjątek. I to w jakim stylu! Jak twierdzą dobrze poinformowani, 14 lutego 2009 roku Paweł Wawrzecki - po siedmiu latach bycia wdowcem - poślubił kobietę, która kilka miesięcy temu odmieniła całe jego życie. Nie mogli wybrać sobie bardziej symbolicznej daty…

Żona z samolotem

O świeżo poślubionej żonie Pawła Wawrzeckiego wiadomo niewiele. Podobno są w zbliżonym wieku. Wybranka aktora jest kobietą niezależną finansowo. Ba, nawet bardzo majętną. Do tego stopnia, że - jak słyszeliśmy - ma własny samolot, którym oboje nieustannie latają na trasie Warszawa-Chicago. Tu musimy wtrącić, że Paweł Wawrzecki również należy do najlepiej opłacanych aktorów w Polsce. Do tego ma opinię pracoholika. Całe życie harował, by zarobić na utrzymanie rodziny i bardzo kosztowną rehabilitację ukochanej córki , co resztą dało rewelacyjne efekty - dorosła dziś Ania jest samodzielną kobietą. Od dawna jednak zarzekał się, że chciałby mniej pracować i w końcu zacząć korzystać z uroków życia. Może teraz tak się stanie?...

Gdy zadzwoniliśmy do Pawła Wawrzeckiego z prośbą o komentarz do zmian w jego życiu osobistym, bardzo grzecznie, acz stanowczo odpowiedział: "Nie chcę rozmawiać na ten temat". Cóż, zawsze był bardzo tajemniczy i między innymi za to tak go lubimy.

Komentarze

Wszystkie komentarze (12) forum.echodnia.eu

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo