Koncert „Muzyka jest kobietą” w Wodzisławiu [ZDJĘCIA]

  Koncert „Muzyka jest kobietą” w Wodzisławiu [ZDJĘCIA]

  TH

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Koncert „Muzyka jest kobietą” w Wodzisławiu [ZDJĘCIA]
  1/8
  przejdź do galerii

  ©archiwum

  W niedzielę, 12 marca, w świetlicy środowiskowej w Wodzisławiu odbył się koncert pod nazwą „Muzyka jest kobietą”, który jednocześnie był okazją do świętowania Dnia Kobiet. Na scenie pojawili się artyści występujący w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.
  Wszystkie Panie oraz licznie zgromadzonych gości w imieniu samorządu powitała sekretarz gminy Renata Koziara wraz z dyrektorem gminnej biblioteki publicznej Elżbietą Puto.
  W obecności pani wójt Bożeny Szczypiór wszystkim kobietom złożono najlepsze życzenia, osobistego i zawodowego spełnienia oraz aktywności w lokalnym środowisku.

  Główną atrakcją świętowania, a zarazem prezentem muzycznym był koncert w wykonaniu aktorów współpracujących z Piwnicą Pod Baranami w osobach: Ewa Breguła, Urszula Makosz, Karol Śmiałek, Paweł Pierzchała.


  Koncert był mieszanką utworów muzycznych z filmów: „Och Karol”, „Czterdziestolatek”, „Kogel-Mogel” i innych oraz scen kabaretowych, nawiązujących do tych filmów. Artyści zafundowali kobietom to co lubią najbardziej: ciepły, ale zarazem mocny głos, lekkość swingu i liryczną wrażliwość. Aktorzy w czasie koncertu nie tylko śpiewali, ale także czarowali publiczność miłymi gestami i scenkami, od razu zyskując sympatię, wszystkich zgromadzonych. Dzięki temu koncert miał elegancki i nastrojowy charakter oraz nie zakończył się bez bisowania. Nie zapomniano o słodkim akcencie, a podsumowaniem miłego wieczoru był kwiat dla każdej z Pań.

  - Spotkania takie służą z pewnością integracji lokalnej społeczności ale również są okazją do podziękowania Paniom za ich codzienny trud i aktywne uczestnictwo w działaniach kulturalnych, społecznych na rzecz lokalnego środowiska – z przekonaniem mówi Renata Koziara, sekretarz gminy Wodzisław.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Strefa Imprez

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.