Laur Piękna 2016 w powiecie jędrzejowskim. Zwycięzcami Styl...

  Laur Piękna 2016 w powiecie jędrzejowskim. Zwycięzcami Styl i Nova

  imo

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Laur Piękna 2016 w powiecie jędrzejowskim. Zwycięzcami Styl i Nova
  1/9
  przejdź do galerii
  Przedstawiamy zwycięzców w konkursie Świętokrzyski Laur Piękna 2016 w naszym powiecie.
  ZOBACZ ZAPIS RELACJI Z GALI:  Ach, co to była za gala. Nie przypadkiem odbyła się 8 marca, w Dzień Kobiet. To w końcu piękne, zadbane, przedsiębiorcze, uśmiechnięte panie były głównymi bohaterkami i adresatkami wyjątkowego konkursu - siódmej edycji Świętokrzyskiego Lauru Piękna.


  ZOBACZ: Kobieta Przedsiębiorcza i Laur Piękna Roku 2016 Powiat Jędrzejowski - rozdanie nagród  W Świętokrzyskim Laurze Piękna wyróżniliśmy po jednym najlepszym salonie kosmetycznym i fryzjerskim w powiecie jędrzejowskim. Zwycięstwo w pierwszej kategorii wywalczyło Studio Urody Nova w Małogoszczu prowadzone przez Agatę Rosik.
  Salon kosmetyczny – Studio Urody „Nova”, Małogoszcz, Plac Kościuszki 26 Standardem pracy salonu jest wstępna konsultacja, po której dobierane są odpowiednie zabiegi. Brany pod uwagę jest nie tylko stan zdrowia i kondycja skóry, lecz także potrzeby, oczekiwania i preferencje danej osoby. Z oferty Studia Urody „Nova” mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
  Tegoroczna nagroda to powtórzenie zeszłorocznego triumfu - wtedy salon również okazał się najlepszym w powiecie. - Bardzo się cieszymy, że nasze studio w dalszym ciągu cieszy się uznaniem klientów. Ciężko na to pracujemy i staramy się być na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi - mówi Agata Rosik.

  Salon fryzjerski – Studio Urody Styl, Oksa, ulica Jędrzejowska 10 W salonie można wykonać pełny wachlarz usług fryzjerskich: strzyżenia męskie, damskie, dziecięce, modelowanie, prostowanie, farbowanie, uczesania okolicznościowe, zabiegi pielęgnacyjne, komputerowe dobieranie fryzur i koloru włosów. Indywidualne podejście do klienta to mocna strona salonu. Można tu skorzystać także z bogatej oferty kosmetycznej.
  Najlepszym salonem fryzjerskim zostało z kolei Studio Urody Styl w Oksie. Nagrodę odebrała Justyna Kusaj, która gabinet prowadzi wraz z mężem Piotrem.W okolicy mamy kilka zakładów, jednak uznaliśmy z mężem, że chcemy zaoferować mieszkańców Oksy coś innego. Zależało nam na stworzeniu miejsca, gdzie każdego klienta będzie traktować się indywidualnie, gdzie będzie dobierać się fryzurę do typu urody, nie tylko dostosowywać ją do aktualnych trendów. Chyba to się sprawdziło - mówiła pani Justyna.

  Gala była okazją nie tylko do wyróżnień, lecz także wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Zabawa na bankiecie, który odbył się zaraz po uroczystości, trwałą do późnych godzin wieczornych. Wszyscy bawili się znakomicie.

  Komentarze (1)

  Maniek

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Strefa Imprez

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.