Wioletta Woźnica Kobietą Przedsiębiorczą 2016 w powiecie...

  Wioletta Woźnica Kobietą Przedsiębiorczą 2016 w powiecie jędrzejowskim. Oto laureatki

  MS

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kobieta Przedsiębiorcza 2016 w powiecie jędrzejowskim - Wioletta Woźnica
  1/11
  przejdź do galerii

  Kobieta Przedsiębiorcza 2016 w powiecie jędrzejowskim - Wioletta Woźnica ©Dawid Łukasik

  W środę, 8 marca, w Dniu Kobiet, na wielkiej gali w Hotelu Kongresowym w Kielcach już po raz dziewiąty poznaliśmy i nagrodziliśmy laureatki konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2016 w powiecie jędrzejowskim.
  ZOBACZ ZAPIS RELACJI Z GALI:  Triumfowały u nas: na pierwszym miejscu Wioletta Woźnica, właścicielka Hurtowni Materiałów Budowlanych Trans w Małogoszczu; druga była Małgorzata Kukuryk, wielka animatorka kultury i twórczyni koła gospodyń wiejskich Korytniczanki, a na miejscu trzecim Edyta Piotrowska, instruktor i choreograf w Domu Kultury w Małogoszczu.


  ZOBACZ: Kobieta Przedsiębiorcza i Laur Piękna Roku 2016 Powiat Jędrzejowski - rozdanie nagród


  ZOBACZ TAKŻE: Złotą Dziesiątkę Kobiet Przedsiębiorczych w województwie świętokrzyskim. Obejrzyj zapis transmisji z gali wręczenia nagród  Nasze kobiety wyjątkowe

  Konkurs tw tym roku cieszył się ogromną popularnością w powiecie jędrzejowskim i wywołał wiele pozytywnych emocji. Na wieczornej gali w Kielcach w świetle reflektorów i przy dźwiękach fanfar prezentowano najlepsze z najlepszych i najbardziej aktywnych pań w powiecie jędrzejowskim. Wszystkie panie otrzymały dyplomy i wartościowe nagrody, a potem bawiły się na bankiecie.
  - To wielki zaszczyt gościć tutaj i przedstawiać kobiety wyjątkowe, które właśnie w dniu swojego święta obsypane zostają deszczem nagród i słowami wielkiego uznania za ich pracę zawodową, ambicję w dążeniu do celu oraz sukcesy na wielu polach przedsiębiorczości. Nasze panie godzą wiele ról i w każdej wypadają znakomicie - mówił Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

  Świętowały z najbliższymi

  Naszym paniom gratulowali sukcesu organizatorzy, patroni imprezy oraz rodzina i przyjaciele. - To dla mnie wielki dzień, ma tym większe znaczenie, że przypada w Dniu Kobiet, kiedy to każda z nas, kobiet, chce się poczuć wyjątkowo doceniona. Mnie się to udało - mówiła Wioletta Woźnica, laureatka pierwszego miejsca w rankingu w powiecie jędrzejowskim.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Strefa Imprez

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.