Zwyciężczyni Lauru Piękna 2016 zorganizowała Dzień Kobiet w...

  Zwyciężczyni Lauru Piękna 2016 zorganizowała Dzień Kobiet w Oksie

  TH

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zwyciężczyni Lauru Piękna 2016 zorganizowała Dzień Kobiet w Oksie
  1/6
  przejdź do galerii

  ©archiwum

  W sobotę, 11 marca, w Oksie, w budynku remizy strażackiej miał miejsce Dzień Kobiet. Organizatorką była laureatka Świętokrzyskiego Lauru Piękna, pani Justyna Kusaj, której salon fryzjerski zajął pierwsze miejsce w powiecie jędrzejowskim. Chciała w ten sposób podziękować swoim klientkom za zaufanie i motywację do dalszego działania.
  Uroczystość dla Pań rozpoczęła się o godzinie 17. Kilkadziesiąt zaproszonych Pań przywitała pani Justyna z mężem Piotrem.

  Dla Pań wystąpili artyści: Dominika i Julia Struskie - wokalistki z gimnazjum w Oksie, tancerki Alicja Śnioch oraz Amelia Jakubowska - laureatki szkolnego konkursu Mam Talent, które na co dzień tańczą w jędrzejowskie Paradzie.

  Było mnóstwo atrakcji, począwszy od prezentacji o zdrowym żywieniu, pokazach kosmetycznych, przeprowadzonych zabiegach na dłonie, po metamorfozy dla chętnych Pań i losowanie nagród.

  W części kulinarnej można było skosztować domowej roboty przepyszny tort , ciasta, kiełbaski z grila, które przygotowywał Piotr, maż Pani Justyny. Był też szampan, kawa, herbata oraz przepyszny pasztet z królika podarowany przez panią Marię Wicher z Węgleszyna, która prowadzi hodowlę oraz przetwórstwo z królika.

  Pani Justyna podziękowała swoim pracownikom pani Emili Knap – fryzjerce, która jest nieoceniona i najlepsza we wszystkim co robi, a także Justynie, Kasi. Oczywiście nie zapomniała o swoim mężu, który zawsze ją wspiera i jak mówi:
  - Jest moim największym oparciem, pomaga we wszystkim i zawsze mogę na niego liczyć!

  Swoim klientom podziękowała za to, że zaufali jej salonowi i dzięki nim stanęli na podium.
  - To oni nadają nam prestiż . Jesteśmy szczęśliwi, że los na naszej drodze zawsze stawia cudownych ludzi, którzy nas otaczają wielką życzliwością i wiemy że nie jesteśmy sami. W przyszłości chcielibyśmy się realizować w dalszym działaniu w tej dziedzinie, odnosić większe sukcesy, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni . Dziękujemy redakcji echa Dnia za nominację i kapitule za zaufanie i obdarowanie Nas taką nagrodą. Dziękujemy z całego serca – mówi laureatka Świętokrzyskiego Lauru Piękna.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Strefa Imprez

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.