Blogerka modowa z Jędrzejowa coraz bardziej popularna....

  Blogerka modowa z Jędrzejowa coraz bardziej popularna. Odnosi pierwsze sukcesy!

  Przemysław CHECHELSKI

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jedna ze stylizacji Katarzyny Tarach.

  Jedna ze stylizacji Katarzyny Tarach. ©archiwum prywatne

  Jędrzejowianka Katarzyna Tarach staje się coraz bardziej liczącą się blogerką modową. Odnosi już pierwsze poważniejsze sukcesy, a jej stylizacje zyskują popularność w kraju.
  Jedna ze stylizacji Katarzyny Tarach.

  Jedna ze stylizacji Katarzyny Tarach. ©archiwum prywatne


  Kasia (z lewej) została ostatnio zaproszona na otwarcie sieci sklepów odzieżowych nowej marki. archiwum prywatne


  Kasia (z lewej) została ostatnio zaproszona na otwarcie sieci sklepów odzieżowych nowej marki.
  (fot. archiwum prywatne)

  Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się prowadzenie różnego rodzaju blogów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te dotyczące mody. Znani blogerzy modowi, jak się okazuje, zarabiają już całkiem pokaźne sumy. W ten świat wielkimi krokami wkracza jędrzejowianka Katarzyna Tarach. Ona na razie zajęcie to traktuje jako pasję. Na swoim koncie ma już jednak pierwsze sukcesy.

  - Ja nie projektuję, tylko stylizuję. Projektowanie polega na tworzeniu czegoś nowego, stylizuje się natomiast daną osobę lub siebie poprzez rzeczy, które już ktoś wcześniej zaprojektował - wyjaśnia nam Kasia.

  W SKLEPACH MOGŁABY MIESZKAĆ

  Stylizacją zajmuje się od sierpnia zeszłego roku. Modą natomiast interesuje się od najmłodszych lat. - Zawsze lubiłam się ubierać, przebierać. Wcześniej przez około dwa lata obserwowałam blogi popularnych blogerek z Polski. W końcu stwierdziłam, że sama powinnam spróbować. Pierwszą stylizację wykonałam w piątek 13. Oprócz tego, że wykonuję stylizacje na swojego bloga, współpracuję również z firmą, która daje mi ubrania, lub sprzedaje mi je z upustami, ja natomiast muszę pokazać swoją stylizację, oni udostępniają ją na swojej stronie, lub też wykorzystują do innych celów - mówi Kasia. - Bywa jednak, że w danym czasie nie dostaję ubrań, wówczas sama je kupuję. Na ubrania wydałabym każde pieniądze. Jestem ciuchomaniaczką. Uwielbiam zakupy. W galeriach handlowych mogłabym mieszkać - śmieje się.

  TRZEBA BYĆ NA BIEŻĄCO

  Jak twierdzi, prowadzenie bloga jest bardzo czasochłonne. - Najważniejsza w tym wszystkim jest systematyczność. Wtedy jest się na topie. Jeśli się bloga nie aktualizuje, wszystko traci sens - twierdzi. - Zrobienie stylizacji wymaga wiele czasu. Trzeba wszystko poskładać do kupy, następnie znaleźć odpowiednie miejsce do zdjęcia, wykonać sesję, obrobić zdjęcia, trzeba również napisać coś sensownego - dodaje.

  Na jej blogu www.cathfashion.blogspot.com można zobaczyć jej stylizacje, inspiracje, zdjęcia z różnych wydarzeń, w których brała udział.

  NA DOBREJ DRODZE


  Kasia zaczyna się liczyć w tej branży. Odnosi pierwsze sukcesy. Zajęła między innymi trzecie miejsce w konkursie zorganizowanym przez portal blog.pl. W czerwcu została zaproszona na spotkanie blogerek z całej Polski. Odbywały się na nim pokazy, był wykład o fotografii. - Zostałam również zaproszona na otwarcie sieci sklepów odzieżowych nowej marki - mówi Kasia.

  - Teraz będę prowadzić również warsztaty modowe. Będą się one odbywać w jędrzejowskiej szkole tańca SDFit - zdradza.

  Krótko odpowiada na pytanie, czy do stylizacji trzeba mieć jakiś konkretne przygotowanie, czy po prostu fantazję? - Trzeba się tym interesować. To musi być pasja. Wielu dziewczynom wydaje się, że założą sobie bloga, będą dostawać ubrania za darmo i będzie fajnie. Tak jednak nie jest. Żeby dostawać ubrania, trzeba w to włożyć naprawdę wiele pracy - mówi Kasia.  Kasia Tarach realizuje swoją pasje nawet podczas wypoczynku. Zdjęcie stylizacji wykonane na wczasach. archiwum prywatne


  Kasia Tarach realizuje swoją pasje nawet podczas wypoczynku. Zdjęcie stylizacji wykonane na wczasach.
  (fot. archiwum prywatne)  Kasia studiuje w Katowicach dietetykę. Stąd też jej nienaganna figura, które bez wątpienia ułatwia jej realizację swojej pasji. archiwum prywatne


  Kasia studiuje w Katowicach dietetykę. Stąd też jej nienaganna figura, które bez wątpienia ułatwia jej realizację swojej pasji.
  (fot. archiwum prywatne)


  Komentarze (10)

  Wszystkie komentarze (10) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Strefa Imprez

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.