Gotowy jest już rozkład jazdy, który można zobaczyć na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego. Będą cztery kursy wciągu nocy. Pierwszy autobus będzie wyjeżdżał z Bukówki o godzinie 0.10 a ostatni o 4.35. Natomiast z osiedla Kochanowskiego pierwszy kurs jest przewidziany o godzinie o 23.30 a ostatni o 3.55
Drugą nocną linię kielczanie mogli wybrać z sześciu wariantów przygotowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. W internetowej ankiecie wzięło udział około 700 osób, które wybrały drugi wariant .
Autobusy linii N2 pojadą od Bukówki przez Wojska Polskiego – Wrzosową – Popiełuszki – Tarnowską – Źródłową – Solidarności – Jaworskiego – Orkana (zawrotka) – Orkana – Warszawską – Urząd Miasta – plac Artystów – Jana Pawła II – Ściegiennego – Wapiennikową do Osiedla Kochanowskiego.
Natomiast trasa tej linii w kierunku Bukówki będzie miała następujący przebieg: osidle Kochanowskiego – Wapiennikowa – Ściegiennego – Jana Pawła II – Ogrodowa – Paderewskiego – Okrzei – Zagnańska – Jesionowa – Klonowa – Orkana – Jaworskiego – Solidarności – Źródłowa – Tarnowska – Popiełuszki – Wrzosowa – Wojska Polskiego do Bukówki.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?