Kreatywne nauczanie w Funky English

  Kreatywne nauczanie w Funky English

  Ewa Łukomska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kreatywne nauczanie w Funky English
  Zakończyliśmy plebiscyt na najlepszą szkołę językową w powiecie kieleckim. Po podliczeniu głosów oddanych przez smsy, portal Facebook i naszą stronę internetową, oraz po obradach jury, wyłoniliśmy zwycięzcę rankingu. Pod uwagę zostały wzięte kryteria, takie jak fachowość nauczycieli, dostęp do pomocy naukowych, innowacyjność, wygląd szkoły i wiele innych. Głosowanie na najlepszą szkołę językową trwało od 13 do 21 września do północy.
  Kreatywne nauczanie w Funky English
  Laureatem drugiego miejsca w plebiscycie zostało Studio Językowe Funky English, które oferuje zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, prowadzone w grupach, w których uczy się do 10 osób. Lekcje bazują na nowatorskiej metodzie Genki English, która opiera się na oprogramowaniu komputerowym, pomagającym dzieciom w trwałym zapamiętaniu poznanego materiału.

  Podczas każdej lekcji, kursanci zapoznają się z pytaniami i różnymi wariantami odpowiedzi, wprowadzanymi w formie całych zdań. Dzieci mają szansę usłyszeć brzmienie poszczególnych słów z ust native speakerów, których wypowiedzi udostępnione są w programie.

  Szybciej i łatwiej zapamiętują poznany materiał, dzięki śpiewanym przez nie piosenkom, wykonywanym gestom odpowiadającym poznanym zdaniom, a także grafikom dobranym do omawianego materiału. Do oryginalnej metody Studio Językowe Funky English dodało także możliwość nawiązania kontaktu z dziećmi z całego świata, która poparta została przez autora systemu, Richarda Grahama. Jego zdaniem Genki English to jeden z najszybszych i najprzyjemniejszych sposobów na efektywną naukę języka angielskiego. Jest on rekomendowany przez British Council, a także Uniwersytet Harvarda.

  Genki English to innowacyjna metoda multimedialna, która zdecydowanie odbiega od technik stosowanych w szkołach publicznych. Dzieci są zachwycone formą zajęć, podczas których nauka wymieszana jest z zabawami, które także edukują. Maluchy mają szansę porozmawiać z rówieśnikami z całego świata, dzięki czemu poznają nowe kultury, ale też uczą się wykorzystywać język w praktyce. Sposób prowadzenia zajęć w Funky English sprawia, że dzieci chętnie zostałyby w szkole dłużej, a rezultaty ich nauki w pełni satysfakcjonują rodziców małych kursantów.

  Studio Językowe Funky English, to jedyna szkoła w Kielcach, posiadająca licencję na wykorzystanie oprogramowania. Zajęcia prowadzi tam lektor przeszkolony przez samego autora metody Genki English. Więcej informacji na temat Funky English można znaleźć na stronie internetowej studia www.funkyenglish.pl, a także na profilu szkoły na Facebook’u.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Wideo

   Galerie zdjęć

   Polecamy

   Wysyp grzybów! Zobacz zdjęcia Czytelników

   Wysyp grzybów! Zobacz zdjęcia Czytelników

   Znani na grzybach. Zobacz zdjęcia

   Znani na grzybach. Zobacz zdjęcia

   Zapal Znicz Pamięci. Zobacz kolejne odcinki z cyklu Nasza Historia

   Zapal Znicz Pamięci. Zobacz kolejne odcinki z cyklu Nasza Historia

   Gry On Line - Zagraj Reklama