Scyzoryki Festiwal 2016. Seniorze, pokaż siebie!

Scyzoryki Festiwal 2016. Seniorze, pokaż siebie!

Anna Bilska

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Dużo uśmiechu było podczas pierwszego z castingów do kategorii Senior. Prezentowały się niezwykłe talenty - solistki, soliści i instrumentaliści. Kolejny,
1/7
przejdź do galerii

Dużo uśmiechu było podczas pierwszego z castingów do kategorii Senior. Prezentowały się niezwykłe talenty - solistki, soliści i instrumentaliści. Kolejny, otwarty casting we wtorek, 22 marca.

Tydzień temu szukaliśmy uzdolnionych muzycznie w Klubie Seniora przy ulicy Kostki w Kielcach. Zapraszamy na casting do Festiwalu Scyzoryki dojrzałych muzykujących osób „60+”. Będą kolejne castingi. Najbliższy już we wtorek 22 marca o godzinie 12.
To już ósmy festiwal, w którym szukamy najzdolniejszych artystów. Muzyka, Taniec, Sztuki plastyczne, Kabaret, Film, Literatura, Fotografia, Teatr i Taniec - w tych kategoriach poszukamy najlepszych.

Tym razem poszukamy również najlepszych muzykujących artystów w całej Polsce (Solista, Zespół). W tych kategoriach przyznamy SuperScyzoryki. Dodatkowo wręczymy Diamentowego Scyzoryka gwieździe z polskiej sceny muzycznej.
Będzie to nagroda od nas, mieszkańców Kielc i regionu, czyli „Scyzoryków” dla oryginalnego, wyrazistego artysty. Co więcej, uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość zaprezentowania się na dużej scenie na kieleckim Rynku na żywo. W tym roku Wielka Gala Finałowa w Kieleckim Centrum Kultury.

Po raz pierwszy poszukamy interesujących postaci uzdolnionych muzycznie - wokalnie lub instrumentalnie w kategorii wiekowej Senior. Byliśmy już w Klubie Seniora przy ulicy Kostki w Kielcach. Zaprezentował się tam między innymi zespół „Tu i Teraz”. Nie brakowało ciekawych osobowości i sympatycznej atmosfery. Casting był przyjemnym spotkaniem, było wspólne śpiewanie i granie. Zobaczcie sami...Załączniki

Wkrótce kolejne castingi, o których będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do wypełnienia karty zgłoszeniowej dostępnej obok - zgłoszone osoby zaprosimy na specjalne castingi. A już we wtorek, 22 marca otwarty casting dla solistów i instrumentalistów w Klubie Seniora, przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 75 w Kielcach. Początek o godzinie 12.

Informacje: Anna Bilska, tel. 500-330-007.

Zobacz regulaminy, pobierz karty zgłoszeniowe

Ważne daty
31 marca - koniec przyjmowania zgłoszeń do festiwalu. Wyjątkiem jest kategoria Senior - na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia. Zgłoszone osoby zapraszamy na castingi.
19, 20, 21 kwietnia - prezentacja nominowanych w „Echu Dnia”, początek głosowania.
26 kwietnia - prezentacja nominowanych w kategorii Scyzoryki Senior, początek głosowania.
27, 28 i 29 maja - koncerty uczestników i prezentacje w kategorii Taniec z oceną jury podczas „Budzenie Sienkiewki” w Kielcach.
26 maja - koniec głosowania.
10 czerwca - finałowa gala w Kieleckim Centrum Kultury, wręczenie nagród.

Festiwal Scyzoryki organizują „Echo Dnia” i Fundacja „Scyzoryki”.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo