Echo Dnia

Cały świat masz u stóp - koło Kielc w sobotę otwarcie niesamowitego park miniatur z najsłynniejszymi budowlami świata. U nas zobacz go już dziś! (zd

Łukasz Zarzycki

Następne

[1/20] Przeglądaj również za pomocą strzałek < > na klawiaturze

Następne

Kiedy zamykają się za nami olbrzymie drzwi Parku Miniatur w Krajnie w gminie Górno niedaleko Kielc - przenosimy się w zupełnie inny świat.

Spacerując niespełna kilometrową alejką, przechodzimy w różne epoki, kraje. W jednym miejscu, można zobaczyć wierne kopie najsłynniejszych obiektów z całego świata. W Alei Miniatur znalazło się 26 obiektów.

BILETY Ceny w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - Bilet normalny do Alei Miniatur kosztuje 20 złotych, dzieci, studenci i emeryci zapłacą mniej, bo 15 złotych. Park Linowy kosztuje od 10 do 25 złotych, cena uzależniona jest od trudności trasy. Od 50 do 60 złotych zapłacimy za pakiet, czyli wejście na wszystkie trasy. Wypożyczenie quada i baggy zapłacimy od 20 do 150 złotych.

W SOBOTĘ WIELKIE OTWARCIE Park Rozrywki i Miniatur Sabat w Krajnie, gmina Górno koło Kielc rusza w sobotę, 28 lipca. Oficjalne otwarcie Parku Rozrywki i Miniatur nastąpi o godzinie 17 - występem zespołu ludowego z Górna "Górnianecki". Zaś o godzinie 18 nastąpi otwarcie Parku Miniatur. Będzie można przejść się po Alei Miniatur. O godzinie 19 przewidziano występ Teatru Tańca "Sabat" z Woli Jachowej, a po nich zespół ludowy "Bęczkowianie" z Bęczkowa. O godzinie 20.30 odbędzie się koncert latynoamerykańskiego zespołu "Buenos Amigos". Półtorej godziny później scenę przejmie rockowy zespół "Full Blackstone". Pokazem sztucznych ogni o godzinie 23.30 zakończy się impreza. Wstęp kosztuje 20 złotych to bilet, który można wykorzystać w Parku Rozrywki i Miniatur.