Wierna Małogoszcz pokonała Moravię Anna-Bud Morawica w RS Active 4. Lidze. Bramkę po kontrataku strzelił Krystian Sornat. Zobacz zdjęcia

Jaromir Kruk, Wojciech Buras
Wierna pokonała Moravię 1:0 w meczu 15. kolejki RS Active 4. Ligi.
Wierna pokonała Moravię 1:0 w meczu 15. kolejki RS Active 4. Ligi. Krzysztof Lesisz/Wierna Małogoszcz
Wierna Małogoszcz pokonała Moravię Anna-Bud Morawice 1:0 w meczu 15. kolejki RS Active 4. Ligi. Zwycięską bramkę dla gospodarzy strzelił Krystian Sornat. Zwycięstwo pozwoliło drużynie Mariusza Lnianego przeskoczyć swojego rywala w tabeli. Zobacz zdjęcia z sobotniego spotkania.

Wierna Małogoszcz - Moravia Anna-Bud Morawica 1:0 (1:0)
Bramki: Krystian Sornat 28.
Wierna: Spurek – Malinowski, Kuzincow, Serek, Wroński – D. Czarnecki (78 Klapa), Stojko – Sornat, Soboń, R. Bała – Rejowski (90 Ginter).
Moravia: J. Borusiński – Łączkowski, Mateusz Zawadzki, Garbala (46 M. Toboła), Szczepanek (70 Pasternak) – J. Rabiej (70 Wasilewski), Jopkiewicz (58 Gilewski) – Michał Zawadzki, Kościelecki (46 Michał Rybus), Ł. Zawadzki – J. Rybus.

Zobacz zdjęcia

Zwycięską bramkę dla Wiernej zdobył po podaniu Mateusza Rejowskiego - Krystian Sornat. W drugiej połowie goście natarli i w 77 minucie wywalczyli rzut karny. Po stracie Stojko Michała Rybusa faulował Serek. Z jedenastki nad bramką huknął Jakub Rabiej, a potem Moravii zabrakło już pomysłu na sforsowanie bramki Wiernej.

Komplet punktów pozwolił Wiernej przeskoczyć Moravię w tabeli RS Active 4. Ligi. W następnej kolejce podopieczni Mariusza Lnianego pojadą do Daleszyc na mecz ze Spartakusem, natomiast zespół z Morawicy podejmie u siebie GKS Rudki.