25 Finał WOŚP w Kielcach. Będzie wielkie granie (PROGRAM)

  25 Finał WOŚP w Kielcach. Będzie wielkie granie (PROGRAM)

  Izabela Mortas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  25 Finał WOŚP w Kielcach. Będzie wielkie granie (PROGRAM)

  ©archiwum

  W niedzielę, 15 stycznia 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź rozkład jazdy w Kielcach. Gramy na scenach w centrum miasta w dwóch galeriach, szpitalu, przychodniach. Na finał w Galerii Korona koncert zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.
  25 Finał WOŚP w Kielcach. Będzie wielkie granie (PROGRAM)

  ©archiwum  W niedzielę będziemy doskonale bawić się na koncertach i imprezach przygotowanych w różnych częściach Kielc. Atrakcji, nie tylko wokalnych, będzie co niemiara. Na ulice Kielc wyjdzie około 1000 wolontariuszy zarejestrowanych w czterech sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwięcej z nich, bo aż 750 skupia sztab działający przy redakcji „Echa Dnia”.

  Będą cztery sceny - na Rynku i wzdłuż głównego deptaku- przy Pomniku Henryka Sienkiewicza, na placu Literatów oraz przy „Puchatku”. Z każdej będą transmisje telewizyjne na żywo na naszym portalu echodnia.eu.

  Zabawa najwcześniej zacznie się na Rynku, tu granie nakręci Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie - o godzinie 11.

  Mnóstwo Orkiestrowej zabawy na Rynku - czytaj więcej  Kolejna scena, na Placu Literatów ruszy o godzinie 12. Organizuje Stowarzyszenia Czas Na Kielce.

  Taniec i śpiew na placu Literatów - czytaj więcej  Pod Puchatkiem bawić będziemy się od 13. Tu szykują się atrakcje na ludową nutę - będzie wesoło, głośno i bardzo kolorowo. Zaprasza organizator Starostwo Powiatowe w Kielcach.

  Na ludową nutę pod "Puchatkiem" - czytaj więcej  Przy Pomniku Sienkiewicza natomiast od 14 do 17 aukcje, loteria fantowa, występy lokalnych artystów, nauka tańca. Scenę organizuje Urząd Marszałkowski i Wojewódzki Dom Kultury.

  Polonez przy pomniku Sienkiewicza - czytaj więcej  Atrakcji nie zabraknie również przy mostku nad Silnicą, gdzie pokaz sprzętu szykują strażacy ochotnicy z Ćmińska, a także na Placu Artystów - tu spotkamy druhów z Bilczy oraz żołnierzy Orląt Armii Krajowej ze sprzętem militarnym oraz strzelnicą pneumatyczną.

  Wiele dziać będzie się w kieleckich centrach handlowych - pełne humoru licytacje w Galerii Echo poprowadzi znany prezenter Daniel Wieleba.

  Zabawa w Galerii Echo pod znakiem świetnych aukcji - czytaj więcej  Kulminacyjnym momentem będzie występ gwiazdy w Galerii Korona - Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx dadzą czadu o godzinie 19.

  W Galerii Korona zagrają z Varius Manx! - czytaj więcej  Kolejny piękny koncert połączony z licytacją najbardziej wartościowych przedmiotów odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury.

  Będą też bezpłatne badania w szpitalu wojewódzkim i przychodniach Centrum Zdrowie.

  Zwieńczeniem zabawy będą światełka do nieba - rozbłysną nad obiema kieleckimi galeriami.

  Atrakcyjne mieszkanie może być Twoje. Wystarczy 29 złotych

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (22)

  Wszystkie komentarze (22) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo