Wybory odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia 2024. W Gnojnie wyborcy głosują w 15 okręgach jednomandatowych. W każdym okręgu mandat zdobędzie ten kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów.
Okręg numer 1
Sołectwo Balice
Anna Duda
Miejsce zamieszkania: Balice
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 47
Anna Sikora
Miejsce zamieszkania: Balice
Startuje z: Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska
Wiek: 51
Stanisław Wcisło
Miejsce zamieszkania: Balice
Startuje z: Koalicyjny Komitet Wyborczy Krynicki
Wiek: 68
Okręg numer 2
Sołectwa: Bugaj, Kostera
Zdzisław Chmielewski
Miejsce zamieszkania: Bugaj
Startuje z: Koalicyjny Komitet Wyborczy Krynicki
Wiek: 64
Krzysztof Samburski
Miejsce zamieszkania: Kostera
Startuje z: Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Szymona Hołowni
Wiek: 58
Okręg numer 3
Sołectwa: Janowice Poduszowskie, Zawada
Żaneta Cecot
Miejsce zamieszkania: Janowice Poduszowskie
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 39
Jadwiga Gubała
Miejsce zamieszkania: Janowice Poduszowskie
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 60
Okręg numer 4
Sołectwa: Falki, Rzeszutki
Artur Patrzałek
Miejsce zamieszkania: Falki
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 43
Iwona Pawlik
Miejsce zamieszkania: Rzeszutki
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 35
Okręg numer 5
Część sołectwa: Gnojno: numery od 1 do 100
Rafał Banaś
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 30
Andrzej Bochnacki
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 59
Aldona Radwańska
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Gnojno
Wiek: 53
Okręg numer 6
Część sołectwa: Gnojno: numery od 101 do końca
Marek Grzesik
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 56
Andrzej Kuranda
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Startuje z: Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Wiek: 56
Okręg numer 7
Sołectwa: Poręba, Pożogi
Przemysław Banaś
Miejsce zamieszkania: Pożogi
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 27
Marian Okraj
Miejsce zamieszkania: Pożogi
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 72
Okręg numer 8
Sołectwo Gorzakiew
Elżbieta Biała
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 49
Piotr Sołtysiak
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 30
Okręg numer 9
Sołectwo Glinka
Witold Duda
Miejsce zamieszkania: Glinka
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 75
Jerzy Kwiecień
Miejsce zamieszkania: Glinka
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 64
Okręg numer 10
Sołectwo Skadla
Paulina Jurkowska
Miejsce zamieszkania: Skadla
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 36
Wincenty Krawczyk
Miejsce zamieszkania: Skadla
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 69
Okręg numer 11
Sołectwo Jarząbki
Andrzej Bartusiak
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 40
Monika Szantyka
Miejsce zamieszkania: Jarząbki
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 36
Okręg numer 12
Sołectwa: Grabki Małe, Maciejowice, Ruda, Wólka Bosowska
Joanna Białowąs
Miejsce zamieszkania: Grabki Małe
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 49
Beata Boś
Miejsce zamieszkania: Maciejowice
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 45
Okręg numer 13
Sołectwa: Płośnia, Wola Bokrzycka, Wola Zofiowska, Zofiówka
Renata Korcipa
Miejsce zamieszkania: Wola Zofiowska
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 50
Rafał Sojda
Miejsce zamieszkania: Wola Zofiowska
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 50
Artur Słupski
Miejsce zamieszkania: Wola Bokrzycka
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bliżej Mieszkańców Raczyc
Wiek: 38
Okręg numer 14
Sołectwa: Janowice Raczyckie, Januszowice, Zagrody
Damian Hen
Miejsce zamieszkania: Janowice Raczyckie
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 38
Arkadiusz Kwiecień
Miejsce zamieszkania: Janowice Raczyckie
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 30
Janina Stachowicz
Miejsce zamieszkania: Zagrody
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców DDGG
Wiek: 35
Okręg numer 15
Sołectwo Raczyce
Kamil Dziewit
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Bliżej Mieszkańców Raczyc
Wiek: 41
Sławomir Jabłoński
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Aktywna i Sprawiedliwa Gmina Gnojno
Wiek: 49
Aneta Jurkowska
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Startuje z: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna i Przyjazna Gmina
Wiek: 45
Polskie skarby UNESCO: Odkryj 5 wyjątkowych miejsc
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?