Wysokie zwycięstwo Korony Kielce

(KAR)
W meczu sobotnim meczu 8. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych Korona SA Kielce rozgromiła na własnym boisku Górnika Łęczna 7:2.

Korona SA Kielce - Górnik Łęczna 7:2 (3:1)

Bramki: Artur Piróg 12, 34, Oskar Gwóźdź 31, Dawid Lisowski 49, Grzegorz Pańszczyk 53, 67, Jakub Górski 73 dla Korony.

Korona SA: Osobiński (70. Skowronek) - Gwóźdź (68. Stramski), Świderski, Hińcza (50. Górski), Mróz (48. Pańszczyk) - Lech (65. Urban), Matachowski, P. Lisowski, D. Lisowski - Piróg (56. Stańczyk), Matuszewski (60. Gacek).

- Od początku graliśmy bardzo dobrze, mimo, że jako pierwsi straciliśmy bramkę. Już do przerwy mecz się rozstrzygnął na naszą korzyść, ponieważ prowadziliśmy przewagą dwóch bramek, a ponadto graliśmy na prawdę bardzo dobrze. Druga połowa wyglądała podobnie, stąd nasze zasłużone, wysokie zwycięstwo - skomentował Marek Graba, trener Korony SA.

W kolejnym meczu, w sobotę, 13 maja, o godzinie 10, na boisku przy ulicy Prostej w Kielcach, Korona SA zmierzy się w ligowych derbach z KKP Korona.