Zakończenie trzeciej edycji Gminnej Ligi Halowej w Kulczewsku

Kamil Markiewicz
Dynamit Włoszczowa, wicemistrz rozgrywek w Kluczewsku. Zdobywca Pucharu Ligi i Super Pucharu Ligi. Fot. Monika Mucha
W Kluczewsku odbyło się oficjalne zakończenie trzeciej edycji Gminnej Ligi Halowej. W zmaganiach w sumie uczestniczyło 280 zawodników z 16 zespołów. Mistrzem ligi został Staltech Przedbórz.

Staltech Przedbórz zdobył puchar wójta gminy Kluczewsko. Obecny na podsumowaniu rozgrywek wójt Rafał Pałka przekazał trofeum na ręce kapitana zespołu Dawida Janowskiego. Wicemistrzem ligi został Dynamit Włoszczowa, który ponadto sięgnął po Puchar Ligi i Superpuchar Ligi. Trzecie miejsce zajęła drużyna Team Met-Stal.

Najlepszym strzelcem ligi został zdobywca 49 bramek Dawid Janowski (Staltech), najlepszym bramkarzem wybrano Romana Nowaka (Conect Dream Team), a wyróżnienie dla najlepszego zawodnika rozgrywek powędrowało do Krzysztofa Rajczykowskiego (Dynamit). Puchar Fair Play otrzymał zespół Conect Dream Team. - Trzecia edycja była najbardziej wyrównana z dotychczasowych. Na 120 spotkań, które zostały rozegrane, dopiero w 119 poznaliśmy mistrza ligi. Chciałbym podziękować wójtowi gminy Kluczewsko Rafałowi Pałce, który zawsze nas wspiera w organizacji rozgrywek - mówił Sebastian Olczyk, organizator ligi.

Organizatorem rozgrywek i fundatorem nagród był Urząd Gminy Kluczewsko oraz sponsorzy indywidualni. Patronat honorowy nad rozgrywkami sprawował wójt gminy Kluczewsko Rafał Pałka. Liga objęta była patronatem medialnym „Echa Dnia”. a ą

Klasyfikacja końcowa Gminnej Ligi Halowej w Kluczewsku: 1. Staltech Przedbórz, 2. Dynamit Włoszczowa, 3. Team Met-Stal, 4. Forza Rudka, 5. WKS Januszewice, 6. Young Boys Elmax, 7. Formoza Skład Opału Pagów, 8. Dzika Ekipa, 9. Deko Strunobet Włoszczowa, 10. Conect Dream Team, 11. Herby Kluczewsko, 12. Nowe Pokolenie, 13. KS Nołnejm, 14. Stanbud Łapczyna Wola, 15. FC Players Motyczno, 16. FC United.