zdrowie-i-uroda
  Wybierz miasto:

  Moc oleju cedrowego

  Opr. /IB/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Moc oleju cedrowego
  Lekarze przyznają, że w czasie jesiennych przesileń dolegliwości się nasilają, jeżeli w porę (to znaczy przez cały rok) nie zadbamy o siebie.
  Moc oleju cedrowego
  Być może chodzi o to, że bakteria Helicobacter pylori, właśnie w tym okresie wykazuje się nasiloną aktywnością. Inne teorie zakładają, że w tych okresach zmieniamy wyraźnie tryb życia i przede wszystkim odżywiania  w diecie pojawiają się albo znikają z niej świeże owoce i warzywa. Jeszcze inna teoria głosi, że w czasie wiosennych i jesiennych przesileń spada odporność naszego organizmu i jesteśmy narażeni na różnego rodzaju infekcje, które w innych okresach na pewno by nam nie zagroziły. Jesteśmy mniej narażeni na tego typu zagrożenia, jeżeli przez cały rok systematycznie ochraniamy i regenerujemy nasz żołądek, stosując sprawdzone preparaty.

  A takim z jest np. Cedrus firmy Alter Medica. Preparat ten wzmacnia organizm, likwidując uczucie zmęczenia, podnosi sprawność fizyczną i umysłową, wzmacnia układ krążenia (zawiera NNKT i witaminę E). Zmniejsza ilość produkowanego w żołądku kwasu solnego i osłania błonę śluzową żołądka i dwunastnicy, przyspiesza gojenie się już istniejących w obu tych narządach wrzodów. Spowodowane jest to między innymi działaniem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które uszczelniają ścianki naczyń krwionośnych i nabłonek wyścielający układ pokarmowy. Swoje działanie zawdzięcza olejowi z orzeszków cedrowych. Tłoczy się go z nasion (orzeszków) sosny syberyjskiej, zwanej przez mieszkańców tych terenów cedrem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  "Ucho Prezesa". Zobacz wszystkie odcinki

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni

  Jedzenie i zabawa

  Na językach