zdrowie-i-uroda
  Wybierz miasto:
  Razem dbamy o zdrowie. Dziś z Echem Dnia karta rabatowa do...

  Razem dbamy o zdrowie. Dziś z Echem Dnia karta rabatowa do sieci aptek "Dbam o zdrowie"

  Rozmawiała Alicja Polewska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Razem dbamy o zdrowie. Dziś z Echem Dnia karta rabatowa do sieci aptek "Dbam o zdrowie"
  Rozmowa z magistrem farmacji - Aleksandrą Paczkowską
  Razem dbamy o zdrowie. Dziś z Echem Dnia karta rabatowa do sieci aptek "Dbam o zdrowie"

  Lecz się taniej z naszą kartą

  Lecz się taniej z naszą kartą


  Jesteśmy w środku sezonu przeziębieniowego. Zwykle, kiedy zaczyna drapać w gardle i lecieć z nosa - sięgamy po popularne leki. Na dodatek, jeśli boli głowa, to i kieszeń. Wspólnie z Polską Grupą Farmaceutyczną chcemy ulżyć w chorobie. Dołączona dzisiaj do gazety karta ePRUF pozwala zrobić taniej zakupy w aptece. I to o jedną trzecią taniej!
  Jeśli więc zmagamy się z grypą, kupujemy zwykle:
  - Coldrex MaxGrip za 13,49 zł
  - Rutinoscorbin za 7,49 zł
  - Aspirin C za 10,99 zł
  - Apap za 4,99 zł
  - Cholinex za 7,99 zł
  - Flegaminę np. o smaku miętowym za 6,49 zł
  - krople do nosa Nasivin Soft za 15,99 zł
  Razem nasz rachunek wyniesie 67,43 zł. Dużo, ale czego nie robi się, żeby wyzdrowieć. Wybierając te leki w aptece "Dbam o zdrowie" możemy pokazać nasza kartę ePRUF, wówczas rachunek zmniejszy się o 30 procent (jednak nie więcej niż 20 zł). I tak za wspomniany zestaw do walki z przeziębieniem zamiast prawie 68 złotych zapłacimy 47,43 zł.
  Karta ePRUF ważna jest przez miesiąc.
  Nie musimy więc wykorzystywać przysługującego nam rabatu od razu.
  Zostając przy lekach na grypę: możemy potrzebować na przykład tylko kropli do nosa - kosztują 15,99 zł, z kartą zapłacimy za nie 11,20 zł (wykorzystaliśmy rabat 4,79 zł - na karcie zostało nam jeszcze 15,21 zł). I znów możemy tę kwotę "wybrać" przy kolejnych zakupach lekarstw albo kosmetyków.
  Rabat obowiązuje na wszystko, co sprzedaje apteka.
  Jeśli chcemy wykorzystać cały przysługujący na karcie ePRUF rabat od razu, musimy się liczyć z tym, że trzeba będzie poprosić o medykamenty za 66, 66 zł, za które zapłacimy jednak 46,66 zł.
  Możemy sobie zafundować kilka kart ePRUF, ale rabaty na nich nie sumują się. Nie da rady więc całego rachunku zapłacić tylko plastikiem! Ale jeśli będziemy mieli w portfelu 2-3 karty, to przy kolejnych zakupach, w sumie zaoszczędzimy 40-60 złotych.  - Korzysta pani z karty ePRUF, kiedy idzie pani do apteki?

  - Ależ oczywiście! 30-procentowy rabat na dowolny lek czy kosmetyk w aptece to kusząca oferta. Taka karta to bardzo wygodna rzecz, a kto raz spróbuje - przekona się, że warto. Mimo, że w portfelach mamy wiele różnych kart rabatowych, promocyjnych czy stałego klienta; ta karta jest wyjątkowa, bo to karta apteczna.

  - No tak, ale karta ePRUF działa głównie w sieci aptek "Dbam o zdrowie".

  - Apteki "Dbam o zdrowie" to prawie 3 tysiące placówek w całym kraju z charakterystycznym pomarańczowym logo, które trudno przegapić. Bez żadnych trudności każdy z pacjentów znajdzie w swojej okolicy aptekę, w której będzie mógł z karty skorzystać.

  - Pacjentami aptek "Dbam o Zdrowie" są już 3 mln Polaków.

  - 3 mln pacjentów uczestniczy w programie "Dbam o Zdrowie", dzięki któremu dokonując zakupów - zbierają punkty, a potem wymieniają je na atrakcyjne nagrody; korzystają też ze specjalnych promocji czy porad lekarzy specjalistów. Jednak apteki "Dbam o Zdrowie" to przede wszystkim fachowe doradztwo farmaceutyczne. Chcemy, aby nasi pacjenci wiedzieli, że zawsze mogą uzyskać u nas profesjonalną poradę farmaceuty, a obsługa będzie fachowa i miła. Naszą misję, jaką jest promowanie zdrowego stylu życia, staramy się również realizować za pośrednictwem wydawanego przez nas pisma - "Dbam o Zdrowie".

  - Farmaceuci często zwracają uwagę, iż klienci przychodząc do apteki proszą o te specyfiki, które wczoraj widzieli w telewizji.

  - Jesteśmy na to przygotowani! To oczywiście żart, ale tak rzeczywiście jest - kupujemy oczami, jeśli coś zobaczymy poprzedniego dnia przed ulubionym serialem albo w trakcie przerwy reklamowej ciekawego talkshow, to następnego dnia idziemy kupić reklamowane pastylki na gardło albo krople do nosa. Nasi doradcy farmaceutyczni starają się jednak tak dobrać medykamenty, żeby pacjent był zadowolony z ich skuteczności.

  - A cena?

  - Ważna jest dla każdego z nas. I tu pojawia się nasza oferta - dzięki karcie ePRUF przez miesiąc możemy korzystać z 30-procentowego rabatu na dowolny asortyment dostępny w aptekach "Dbam o Zdrowie" oraz aptekach oznaczonych logo ePRUF. Rabat obejmuje również kosmetyki, a po te coraz więcej pań udaje się do aptek. Wiedzą, co robią - kosmetyki apteczne, tak je nazwijmy, są skuteczne i co ważne dla osób ze skłonnościami do alergii - mniej uczulające niż kosmetyki drogeryjne.

  - Karta, którą dołączamy do gazety jest ważna przez miesiąc.

  - I co istotne, można z niej korzystać kilka razy, tzn. nie trzeba całego przysługującego rabatu wykorzystać przy pierwszym zakupie (szczegóły obok - przyp. red.).

  - Posiadaczem karty można się stać także korzystając z ubezpieczenia.

  - Zgadza się. Jedna z firm ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie naszą kartę. Staramy się, by program "Dbam o zdrowie" rozwijał się, a coraz większa grupa klientów mogła uczestniczyć w programie, by szukając wsparcia w chorobie czy dbałości o swoje zdrowie - mieli w nas partnerów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Styl życia

   Polecamy

   DUB IT Tuning Festiwal. Jak zdobyć bilety?

   DUB IT Tuning Festiwal. Jak zdobyć bilety?

   Miss Lata 2017. Terminarz

   Miss Lata 2017. Terminarz

   Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange Finanse!

   Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange Finanse!

   Scyzoryki Festiwal 2017. Poznaj laureatów

   Scyzoryki Festiwal 2017. Poznaj laureatów

   Jedzenie i zabawa

   Na językach

   Gry