Wybieramy najlepsze przychodnie w województwie...

Wybieramy najlepsze przychodnie w województwie świętokrzyskim. Sprawdź ranking

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Wybieramy najlepsze przychodnie w województwie świętokrzyskim. Sprawdź ranking
Poniżej przedstawiamy nominowane przychodnie i zasady głosowania.
Wybieramy najlepsze przychodnie w województwie świętokrzyskim. Sprawdź ranking
Przychodnie nominowane w powiecie buskim

Przychodnie nominowane w powiecie jędrzejowskim

Przychodnie nominowane w powiecie kazimierskim

Przychodnie nominowane w powiecie Kielcach

Przychodnie nominowane w powiecie kieleckim ziemskim

Przychodnie nominowane w powiecie koneckim

Przychodnie nominowane w powiecie opatowskim

Przychodnie nominowane w powiecie ostrowieckim

Przychodnie nominowane w powiecie pińczowskim

Przychodnie nominowane w powiecie sandomierskim

Przychodnie nominowane w powiecie starachowickim

Przychodnie nominowane w powiecie skarżyskim

Przychodnie nominowane w powiecie staszowskim

Przychodnie nominowane w powiecie włoszczowskim

LAUREACI I NAGRODY

Spośród nominowanych wybieramy trzy najlepsze przychodnie w województwie świętokrzyskim.
Otrzymają one Złote, Srebrne i Brązowe Laury oraz nagrody w postaci kampanii reklamowych na łamach "Echa Dnia" w dodatku RegioZdrowie oraz w serwisie Zdrowie&Uroda na portalu www.echodnia.eu/zdrowieiuroda o łącznej wartości 3000 złotych za pierwsze miejsce, 2000 złotych za drugie miejsce i 1000 złotych za trzecie miejsce.

Uwaga! W naszym plebiscycie wybierzemy także najlepsze przychodnie w poszczególnych powiatach. To nagrodami są specjalne grawertony oraz kampanie promocyjne na łamach "Echa Dnia" oraz serwisu internetowego "Zdrowie&Uroda" wartości 1000 złotych.

JAK GŁOSOWAĆ?

Głosować można poprzez SMS na numer 71466 w treści wpisując słowo SW.PRZYCHODNIE i numer przyporządkowany przychodni. Zasady głosowania i treść, jaką należy wpisać podajemy przy prezentacji każdej przychodni. Koszt SMS-a to 1,23 złotych z VAT. Głosowanie na najlepsze przychodnie kończy się we wtorek, 14 lutego o godzinie 24. Zwycięzców poznamy na gali Lekarz Roku 2011, w piątek 24 lutego w hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach.

WAŻNE

W serwisie "Zdrowie i Uroda" będzie można śledzić on-line ranking najpopularniejszych przychodni. Także codziennie w wydaniach "Echa Dnia" w trakcie trwania konkursu będziemy podawać czołówkę wojewódzką w głosowaniach w każdej kategorii. W piątki czołówki w klasyfikacji powiatowej.

Zasady

Ostateczna klasyfikacja wojewódzka w kategorii PRZYCHODNIE powstanie w wyniku głosowania SMS i oceny jury na podstawie badania "tajemniczy klient". Do badania "tajemniczy klient" zostanie zakwalifikowanych pierwsze 20 przychodni w województwie z głosowania SMS. Przy ostatecznej ich ocenie 75 procent będą stanowiły głosy SMS, 25 procent ocena z badania "tajemniczy klient". Pierwsza dwudziestka w województwie otrzyma więc z głosowania SMS punkty, 1 miejsce - 60 punktów, 2 - 57, 3 - 54, 4 - 51, 5 - 48, 6 miejsce - 45 punktów……19 miejsce - 6 punktów, 20 miejsce - 3 punkty. Po badaniu "tajemniczy klient" pierwsza dwudziestka otrzyma punkty według zasady, 1 miejsce - 20 punktów, 2 - 19, 3 - 18, 4 - 17, 5 - 16, 6 miejsce - 15 punktów….19 miejsce - 2 punkty, 20 miejsce - 1 punkt. Suma punktów zdecyduje o ostatecznej klasyfikacji w pierwszej dwudziestce. Miejsca poniżej 20 będą ustalone w głosowaniu SMS. Ostateczna klasyfikacja w poszczególnych powiatach powstanie według takich samych zasad jak w województwie - 75 procent SMS, 25 procent "tajemniczy klient" z tym, że ocenie "tajemniczego klienta" zostanie poddanych 5 pierwszych przychodni z głosowania SMS w każdym z powiatów oraz 10 w Kielcach.
Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Oceniamy naszą władzę

Wideo