Jak przygotować się na galę? Jaki makijaż wybrać? - doradza...

Jak przygotować się na galę? Jaki makijaż wybrać? - doradza kosmetyczka

KAK

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Małgorzata Michta właścicielka Instytutu Urody New Face podczas wykonywania makijażu.

Małgorzata Michta właścicielka Instytutu Urody New Face podczas wykonywania makijażu. ©Fot. D. Łukasik

Czas ślubów, wesel, rodzinnych uroczystości już nadszedl. Z myślą o gali wiąże się nie tylko odpowiedni ubiór, ale też zabiegi upiększające i makijaż . O tym co modne i jakie zabiegi warto wykonać przed "wielkim wyjściem" mówi kosmetyczka, Małgorzata Michta z Instytutu Urody New Face w Kielcach.
Małgorzata Michta właścicielka Instytutu Urody New Face podczas wykonywania makijażu.

Małgorzata Michta właścicielka Instytutu Urody New Face podczas wykonywania makijażu. ©Fot. D. Łukasik

- Wachlarz zabiegów, które pomogą przetrwać wielką galę bez szwanku, nawet po wielu tańcach, jest bardzo wiele. Ja polecam wszelkie zabiegi na bazie kosmetyków dermalogica, ktore pomogą przygotować skórę na "wielkie wyjście" - mówi Małgorzta Michta, kosmetyczkai właścicielka Instytutu Urody New Face w Kielcach przy ul. Św. Leonarda 1. - Polecałabym przede wszystkim zabiegi złuszczajace stary, niepotrzebny naskórek.
Gładka, zdrowasz skóra znacznie lepiej "przyjmuje" kosmetyki i pozwala im dłużej pozostawać w idealnej postaci na skórze. A to przecież ważne, zwłaszcza przy uroczystościach, które uwieczniamy na zdjęciach, filmach.

Paniom wybierającym się na takie uroczystości polecam na przykład maski Dermalogica, które przywracają blask skórze czy multiwitaminowo ją odżywiają. Są tez maski i zabiegi, które mogą podkreślić zdrową, piękną opaleniznę lub matują skórę - doradza Małgorzata Michta.

Niezależnie od preferencji kolorystycznych, cery, karnacji panie powinny pamiętać o jednym. Latem lepiej skórę rozświetlać na wieczór, dodawać jej blasku niż nadmiernie sie pudrować brązującymi specyfikami. Jest to zabieg, który niepotrzebnie dodaje ...lat, uwidacznia zmarszczki i bruzdki!

Rozważając makijaż wieczorowy czy też na "uroczyste popołudnie" lepiej oddać się w ręce profesjonalistki. Pomoże ona dobrać kolor make-up -u do garderoby, tęczówki oka, koloru włosów. W tym sezonie modne są makijaże świetliste, naturalnie wydobywające piękno twarzy i poprzez umiejętne balansowanie cieniami eksponujące młodość.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Festiwal Scyzoryki 2016

Wideo