Echo Dnia

III Świętokrzyski Laur Piękna 2012. Salony nominowane w powiecie buskim. Wybieramy najlepszych

[1/11] Przeglądaj również za pomocą strzałek < > na klawiaturze

Następne

Po raz pierwszy wydajemy katalog z opisami i zdjęciami najlepszych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, Spa oraz klubów fitness roku 2012 w skali województwa i każdego z powiatów - rekomendujemy je Państwu, jako miejsca, gdzie profesjonalnie zadbamy o urodę i kondycję.

Do konkursu Świętokrzyski Laur Piękna 2012 nominowaliśmy, dzięki Państwa pomocy wiele wspaniałych salonów. Można na nich oddawać głosy, doceniając profesjonalizm, pasję, poszukiwanie nowinek, które pozwoli nam poczuć się bardziej komfortowo we własnym ciele.

Spośród nominowanych, wybieramy po 6 najlepszych salonów w województwie świętokrzyskim roku 2012 w kategoriach Salony Kosmetyczne i Salony Fryzjerskie wybieramy również jeden najlepszy salon w każdym z powiatów. Zwycięzcy w klasyfikacji wojewódzkiej - pierwsza trójka - otrzymają statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Świętokrzyskiego Laura Piękna 2012 oraz tytuły najlepszych salonów w województwie, trzy kolejny salony wyróżnienia. Zwycięzcy w każdym z powiatów otrzymają dyplomy oraz tytuły najlepszego salonu w powiecie. Głosować można poprzez SMS - zasady podajemy pod prezentacją każdego salonu. Koszt sms to 1,23 złotych z VAT. Głosowanie kończy się w niedzielę, 24 lutego, o godzinie 24. Zwycięzców wyłonimy na podstawie wyników głosowań SMS - 60 procent i oceny profesjonalnego jury - 40 procent. Wyniki poznamy na uroczystej gali finałowej w sobotę 9 marca.

CZYTAJ NAGRODY I REGULAMIN GŁOSOWANIA Oto nominowani w powiecie buskim