zdrowie-i-uroda
  Wybierz miasto:
  Finał akcji "Metamorfoza" w kieleckim Hotelu Wena....

  Finał akcji "Metamorfoza" w kieleckim Hotelu Wena. Niesamowite przemiany!

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Uczestniczki i zespół stylistów. Od lewej: Ola Harmala, Magda Jadowska, Aldona Zieleńska, Izabela Bórzyńska, Ewelina Dziewięcka, Nina Piorunowicz, Monika
  1/9
  przejdź do galerii

  Uczestniczki i zespół stylistów. Od lewej: Ola Harmala, Magda Jadowska, Aldona Zieleńska, Izabela Bórzyńska, Ewelina Dziewięcka, Nina Piorunowicz, Monika Perlik Krzyżanowska, Monika Grzegorczyk, Jowita Kozak, Kamila Met, Monika i Wojtek Zaborek. ©archiwum

  W niedzielę, 19 marca w Hotelu Wena w Kielcach odbył się finał akcji "Metamorfoza". Sześć pań pod opieką specjalistów od zmiany wizerunku zyskało zupełnie nowy image. Zmiany w kilku przypadkach był naprawdę radykalne!
  Spośród ponad 200 pań do finału zostało zakwalifikowanych 6 odważnych i otwartych na zmiany kobiet w różnym wieku, innych typach urody i sylwetki. W ramach projektu uczestniczki skorzystały z usług stylistki fryzur Niny Piorunowicz, o profesjonalny makijaż zadbała wizażystka Izabela Bórzyńska, stylizacje przygotowała zaś stylistka personalna Monika Grzegorczyk. Zmiana wizerunku została uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej, co więcej paniom udzielono także cennych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia i utrzymania ładnej figury.

  Zmiany w przypadku niektórych pań były naprawdę radykalne. Bezkompromisowe cięcia, całkowicie odmienne od obecnych koloryzacje, zindywidualizowane makijaże, a także ubrania podkreślające kobiece atuty sprawiły, że uczestniczki były niemal nie do poznania. Efekty metamorfozy zrobiły wrażenie nie tylko na samych paniach, lecz także ich bliskich, którzy towarzyszyli im podczas finału. Gromkimi brawami wyrażali swoja aprobatę dla nowego wizerunku i byli pod wrażeniem dokonanych zmian.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Jedzenie i zabawa

  Na językach