Zenit Chmielnik wysoko pokonał KS Smyków na inaugurację A klasy. Była minuta ciszy dla Andrzeja Hena. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania

Bartosz Wartałowicz
Zenit Chmielnik pokonał 4:0 KS Smyków. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>>>>>
Zenit Chmielnik pokonał 4:0 KS Smyków. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>>>>> Łukasz Rysiak/ Zenit Chmielnik
Zenit Chmielnik pokonał 4:0 KS Smyków na inaugurację A klasy grupy 1 w sezonie 2023/2024. Zobaczcie galerię zdjęć z tego meczu.

Wysoka wygrana Zenitu z KS Smyków. Była minuta ciszy

Zenit Chmielnik - KS Smyków 4:0 (1:0)
Bramki: Szymon Wesołowski 39, Arkadiusz Rogala 73, Arkadiusz Terech 83, Dawid Kuzia 90+1
KS Smyków: M. Mendygrał, Szmit, Zbróg (46 Kasiński), Jurek, P. Mendygrał (75 Górecki) - Dulewicz (44 Cołta), Bakura, Młodziński, Wolder (50 Niebudek) - Kuśmierczyk, Sidor.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Przed rozpoczęciem spotkania, minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego Andrzeja Hena - byłego piłkarza Zenitu Chmielnik.

Od pierwszej minuty meczu, gospodarze chcieli narzucić swój styl gry. Zespół Piotra Kruka został nieco zepchnięty do defensywy, a w 22 minucie Zenit stanął przed kapitalną okazją na zdobycie pierwszego gola.

Faulowany w "szesnastce" gości był Arkadiusz Rogala, ale rzutu karnego nie wykorzystał Szymon Wesołowski.

Grający z numerem 10 zawodnik zrehabilitował się w 39 minucie i pewnie pokonał Mateusza Mendygrała.

W drugiej odsłonie tempo gry nieco zwolniło, a gospodarze kontynuowali strzelanie dopiero w ostatnim kwadransie meczu - na listę strzelców wpisali się Arkadiusz Rogala, Arkadiusz Terech i Dawid Kuzia, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?