Czy gaz dotrze do osiedli?

Dodano: 4 marca 2010, 16:47 Autor:

Spotkanie w sprawie rozbudowy gazociągu w Jędrzejowie. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy zainteresowani tą sprawą

9 marca

Spotkanie mieszkańców, zainteresowanych podłączeniem ich posesji do gazociągu, z przedstawicielami Gazowni Kieleckiej odbędzie się w najbliższy wtorek 9 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie – ulica 11 Listopada 83 - o godzinie 9.

W przyszłym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbędzie się spotkanie mieszkańców zainteresowanych podłączeniem ich domów do gazociągu z przedstawicielami Gazowni Kieleckiej.
Jak już pisaliśmy, zawiązała się grupa inicjatywna, która wstępuje w sprawie podciągnięcia gazociągu do osiedli Murawiec I i II, Zielonki oraz ulicy Partyzantów w Jędrzejowie.

POWSTAŁA GRUPA INICJATYWNA

- Podczas konsultacji, jakie z udziałem przedstawiciela Gazowni Kieleckiej odbywały się w siedzibie Miejskiej Biblioteki dowiedziałem się, że gaz ma być doprowadzony w okolice rynku. To czy pójdzie dalej, między innymi na nasze ulice, zależy tylko od społecznego zapotrzebowania, które jakoś trzeba formalnie wyrazić. Jak dotąd liczba konsultacji mieszkańców z ulic naszego osiedla nie wskazuje, aby zapotrzebowanie na gaz było duże. Aby się o tym szybko przekonać powstała Obywatelska Grupa Inicjatywna w składzie: Edward Król, Zbigniew Lato, Henryk Łabądź i Adam Wójcik, która w uzgodnieniu z przedstawicielem Gazowni Kieleckiej zobowiązała się dokonać rozpoznania rzeczywistego zapotrzebowania na gaz do celów grzewczych i użytkowych mieszkańców naszych osiedli Murawiec I i II, Zielonki oraz ulicy Partyzantów – wyjaśniał nam inicjator akcji Adam Wójcik.

SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH

Grupa zorganizowała akcję zbierania oświadczeń od osób zainteresowanych podłączeniem gazu do swoich posesji. - Otrzymaliśmy ponad 100 oświadczeń, ale to i tak jest za mało – przyznaje Adam Wójcik.
W najbliższy wtorek w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie odbędzie się spotkanie z osobami zainteresowanym podłączeniem gazu, zarówno tymi, którzy złożyli oświadczenia, jak i tymi, którzy ich jeszcze nie złożyli. Weźmie w nim udział między innymi Piotr Sobierajewicz, dyrektor Gazowni Kieleckiej.

- Podczas spotkania przedstawione będą dotychczasowe wyniki zbiórki oświadczeń osób zainteresowanych rozbudową gazociągu w kierunku południowym miasta Jędrzejowa. Będzie poruszony również temat warunków i planów rozbudowy sieci gazowej w Jędrzejowie i powiecie jędrzejowskim - wyjaśnia Adam Wójcik.

Czytaj więcej o:
  • gaz
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 99.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.