Radomiak - ŁKS 3:0. Pewna wygrana lidera

/W.Ł./
50 minuta meczu, Radomiak - ŁKS. Przemysław Śliwiński strzelił drugiego gola dla radomian. Tadeusz Klocek
W meczu siódmej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Radomiak Radom pewnie pokonał 3:0 ŁKS Łódź.

Było to łatwe, miłe i przyjemne zwycięstwo podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego. ŁKS nawet na moment nie zagroził liderowi w odniesieniu wygranej.
W 19 min. Brazylijczyk Rossi Leandro minął sześciu łódzkich graczy i z kilku metrów strzałem z okienko bramki pokonał Szymona Gąsińskiego. W 50 min. Przemysław Śliwiński strzałem z 16 metrów wpakował piłkę do siatki. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry, Kacper Wnuk po otrzymaniu podania od Dariusza Brągiela.

Radomiak Radom - ŁKS Łódź 3:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Rossi Leandro 19, 2:0 Przemysław Śliwiń-ski 50, 3:0 Kacper Wnuk 90+3.