Pilica Białobrzegi - Radomiak Radom 2:1. Pierwsza przegrana lidera

/W.Ł./
Przemysław Jakóbiak (z lewej) strzelił dwa gole dla Pilicy w meczu z Radomiakiem. Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Radomiaka Radom znaleźli pogromcę. W 12 kolejce piłkarskiej trzeciej ligi po raz pierwszy w tym zeszli z boiska pokonani. Przegrali 1:2 w Białobrzegach z Pilicą.

Pilica Białobrzegi - Radomiak Radom 2:1 (2:1).
Bramki: 1:0 Przemysław Jakóbiak 12 z karnego, 2:0 Przemysław Jakóbiak 19, 2:1 Cieciura 45+2.
PILICA
Młodziński - Białecki, Moryc Ż, Jasikowski Ż, Ziemnicki - Rawski, Oziewicz, Przemysław Jakóbiak Ż, Tomas Ż - Hernik, Matulka.
RADOMIAK
Kula - Szewczyk, Dubina, Świdzikowski, Cieciura - K. Puton, Agu, Radecki Ż, Brągiel - Leandro Ż, Stanisławski.
Zmiany:
Pilica: 71' Rudnicki za Rawskiego, 82' Paweł Jakóbiak Ż za Oziewicza, 87' Jaszczak za Tomasa, 90+4 Wojtkielewicz za Hernika;
Radomiak: 40' Śliwiński za Stanisławskiego, 74' W. Puton Ż za Agu, 77' Wnuk za Brągiela, 85' Kucharski za Szewczyka.
Sędziował: Daniel Maciejewski z Pionek. Widzów: 500.

W 12 min. meczu za faul na Kamilu Matulce w polu karnym, sędzia wskazał na jedenasty metr. Bramkarza Radomiaka, Michała Kulę pokonał Przemysław Jakóbiak. W 19 min. bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył ponownie Przemysław Jakóbiak. W drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy, za zagranie piłki ręką w polu karnym przez jednego z graczy Pilicy, tym razem jedenastkę dla Radomiaka podyktował sędzia. Strzał Rossi Leandro obronił Paweł Młodzieński, ale dobitka Jakuba Cieciury była już celna.