KSSPR Końskie przegrał z Viretem Zawiercie

Kamil Markiewicz
KSSPR Końskie przegrał z Viretem Zawiercie w meczu I ligi piłkarzy ręcznych.

Viret CMC Zawiercie - KSSPR Końskie 31:29 **(14:14)**

KSSPR: Witkowski, Wnuk - Rurarz 2, Słonicki, Bodasiński 2, Maleszak 1, Napierała 2, Pilarski 3, Szczepanik 1, Matyjasik 10, Przypkowski, Smołuch 7, Janus 1.

Pierwsza połowa meczu w Zawierciu była wyrównana. Po przerwie lepiej prezentowali się gospodarze. Ostatni remis widniał na tablicy wyników w 42 minucie, gdy było po 19:19. Już minutę później KSSPR przegrywał 19:22. Do końca spotkania goście szukali sposobu na wyrównanie, ale im to nie wychodziło. Gospodarze utrzymywali jedno, dwubramkowe prowadzenie. Ostatecznie KSSPR przegra 29:31. - Mecz był wyrównany od pierwszych minut. Tylko momentami wychodziliśmy na jednobramkowe prowadzenie. Przez większość spotkania, to gospodarze wygrywali. Najwyżej przegrywaliśmy w 43 minucie, gdy traciliśmy do zespołu z Zawiercia trzy bramki. Aby dogonić rywali zabrakło nam skuteczności w ataku i konsekwentnej gry w obronie. To jest główna przyczyna naszej porażki - mówił Michał Przybylski, trener KSSPR.

W innych meczach 24. kolejki: MKS Kalisz - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26:23, MTS Chrzanów - UKS Olimp Grodków 21:16, Gwardia Opole - ŚKPR Świdnica 31:16, SPR Tarnów - AZS UZ Zielona Góra 32:29, Siódemka Miedź Legnica - Czuwaj Przemyśl 30:29, Olimpia Piekary Śląskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31:23

1. Gwardia Opole 25 50 860-602
2. KSSPR Końskie 24 35 727-648
3. Siódemka Miedź Legnica 24 33 695-656
4. UKS Olimp Grodków 24 30 652-597
5.Olimpia Piekary Śląskie 24 26 679-670
6. Czuwaj Przemyśl 24 25 700-704
7. KSZO Odlewnia 24 23 679-696
8. SPR Tarnów 24 21 669-729