Puchar Polski: Stal Stalowa Wola wygrała z Wisłą Płock 2:1

Redakcja
Pierwszoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali spotkanie Pucharu Polski z Wisłą Płock 2:1.

W 13 minucie gola z rzutu karnego zdobył Jaromir Wieprzęć po faulu na Pawle Wasilewskim.

W 39 minucie po ładnej kombinacyjnej akcji pomocnik Stali Dariusz Stachowiak trafił w poprzeczkę.

W 71 minucie na 2:0 podwyższył Jurij Michalczuk. Do bramki trafił strzałem z przewrotki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dariusza Stachowiaka.

Kontaktowy gol dla Wisły padł w 88 minucie po strzale z woleja z pola karnego Roberta Chwastka.

Drużyny przystąpiły do meczu w następujących składach:

Stal: Wierzgacz - Michalczuk, Wieprzęć, Szymiczek, Wasilewski, Stachowiak, Krawiec, Maciorowski, Treściński, Migalewski, Piszczek

Wisła: Mierzwa - Pęczak, Szytko, Pacan, Grzelak, Sielewski, Wyczałkowski, Grudzień, CHwastek, Wiśnioewski, Zaremba